Silesion.PL

serwis informacyjny

TVbet w Betfan – zakłady na Poker, Wojnę i Oczko

 Nie wiesz jak zacząć obstawiać gry karciane TVBET w BETFAN? – spokojnie, rozluźnij się, usiądź wygodnie. Krok po kroku przeprowadzimy przez wszystkie etapy – od OTWARCIA DARMOWEGO KONTA, do pierwszego kuponu. O wygraną będziesz musiał zadbać już sam!

Gdyby jednak instrukcja wymagała uzupełnienia, mamy niezwykle wykwalifikowany zespół BETFAN, który rozwieje twoje nawet najmniejsze wątpliwości – skorzystaj z BOGa (Biuro Obsługi Gracza) na stronie betfan.pl.

1. Otwórz darmowe konto w Betfanie

Graczu, czy siedzisz wygodnie, tak jak sugerowaliśmy powyżej? No to super! Zerknij teraz na prawy górny róg twojej przeglądarki internetowej (bez znaczenia, jakiej używasz), znajdziesz tam DUŻY, ŻÓŁTY przycisk „OTWÓRZ KONTO” – musieliśmy skrócić nazwę, ale jak wszyscy wiemy… długość nie ma znaczenia! KONTO jest i zawsze będzie darmowe! Nie chcemy, żebyś był zaskoczony, więc informujemy – formularz rejestracyjny jest dwukrokowy – światowe trendy, te sprawy – wszystko, żebyś otrzymał produkt najwyższej jakości!

E-MAIL – ostatnią czynnością, którą musisz wykonać, by wejść do świata obstawiania gier karcianych jest aktywacja konta poprzez kliknięcie w link, który bukmacher wysłał na twoją pocztę!

2. Nie grasz, nie wygrasz – by grać trzeba wpłacić kasę…

UFF pierwszy etap mamy już za sobą, teraz będzie już z górki – o czym świadczy poniższy, ZDECYDOWANIE krótszy opis…

Logujesz się na swoje konto, ponownie wybierasz DUŻY, ŻÓŁTY przycisk, tym razem z napisem WPŁAĆ (znajdziesz go tuż pod swoim nazwiskiem na twoim koncie) i bezpiecznie, przez uznane i sprawdzone systemy płatności możesz doładować konto dowolną kwotą!

3. Gotowy, więc do zakładów start

GRATULACJE – dotarłeś do ostatniego etapu krótkiego kursu “jak zostać GRACZEM”. Mamy nadzieje, że nasz podpowiedzi okazały się skuteczne, jesteś zalogowany i zobaczyłeś już na własne oczy piękne strony z ofertą BETFAN- SPORT, LIVE, ESPORT, ROZRYWKA czy TVBET.

Kod rejestracyjny TVBET w Betfan

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Jak obstawiać wojnę w TVBet?

Ktoś z nas nie zna tej gry? A jeżeli ktoś nie zna to zapraszamy do zapoznania się z jej prostymi zasadami.

Wojna wykorzystuje jedną standardową talię złożoną z 52 kart. Jedną kartę otrzymuje Gracz, drugą krupier.
Wygrywa ten, który ma wyższą kartę. W czasie gry może dojść do tytułowej wojny – następuje ona wówczas keidy obie strony mają kartę z tą samą wartością (np. na stole pojawiają się dwa asy).
Wtedy nie ma zwycięzcy rozdania.

Podstawowe informacje o kartach Wojna:

Opcje do obstawienia Wojna w TVbet BetFan:

  • – wynik
  • – kolor następnej karty
  • – barwa następnej karty
  • – dokładna wartość następnej karty
  • – poniżej / powyżej

Ile można wygrać w Wojnę TVBET Betfan?

Wygrana to iloczyn kursy i stawki minus podatek od gier (12%). Np. jeśli zagrasz za 10 zł po kursie 2.0 to Twoja wygrana byłaby równa 17.60 zł, czyli 10 x 2.0 x 0.88

Jak obstawiać PokerBET w TVBet?

Popularna gra karciana, która również cieszy się popularnością w serwisach online. Zasady, które są przy niej stosowane są takie same jak przy rozgrywkach Texas Holdem.

W trakcie gry jest pięć rund (licytacja, preflop, flop, turn i river) i podczas nich można zagrać na wybrane pozycje i kombinacje. W grze występuje jedna talia z 52 kartami. Żeby wygrać rozdanie należy zebrać najsilniejszą kombinację spośród wszystkich graczy.

Podstawowe informacje o kartach Poker Bet:

Opcje do obstawienia Poker BET w TVBet BETFAN:

Obstawiać można zarówno najbliższe rozdanie kart jak i następne. W tym samym czasie można zawrzeć zakład na różne rozdania – niezależnie czy chcemy obstawiać POKERBET czy też inną grę z oferty TV BET. Dzięki temu można zagrać kupon akumulowany.

Ile można wygrać w PokerBET TVbet Betfan?

Wygrana to iloczyn kursy i stawki minus podatek od gier (12%). Np. jeśli zagrasz za 10 zł po kursie 2.0 to Twoja wygrana byłaby równa 17.60 zł, czyli 10 x 2.0 x 0.88

Jak obstawiać Oczko “21” w TVBet?

Chyba każdy z nas słyszał lub grał w tę grę. „21” (znane też jako „oczko”) to jedna z popularniejszych gier karcianych na świecie.

Gra jest rozgrywana pomiędzy dwoma Graczami, których karty leżą po lewej i prawej stronie krupiera. Krupier na początku rozdaje dwie karty pierwszemu jak i drugiemu Graczowi. Jeżeli żaden z nich nie posiada Złotego Punktu (dwa asy) w jednym rozdaniu, lub któryś z Graczy posiada mniej niż 17 punktów, to Krupier rozdaje po jednej karcie w każdej możliwej rundzie do momentu, w którym jeden z Graczy uzbiera najbliższą liczbę do „21” lub odpadnie przekraczając tą wartość. Krupier nie może rozdać kart Graczowi, jeżeli ma już 17 lub więcej punktów. Maksymalna liczba rund to cztery. Dodatkowo nie może być więcej rozdanych kart niż trzy aby określić zwycięzcę. Celem gry jest zdobycie większej liczby punktów niż przeciwnik, równocześnie nie przekraczając liczby 21. Gdy jeden z Graczy odpadnie (przekroczy liczbę 21), to rozgrywkę wygrywa drugi. W grze mogą pojawić się remisy jeżeli obaj Gracze będą mieć identyczną liczbę punktów oraz każdy z nich ma już co najmniej 17 punktów i żaden nie odpadł.

Podstawowe informacje o kartach Oczko (21, BlackJack lub Bakarat):

Opcje do obstawienia w 21 BET TVBET Betfan:

  • wygranie poprzez posiadanie dwóch asów w pierwszej rundzie
  • wygranie poprzez liczbę kart
  • Odpadnięcie jednego z graczy (posiadanie ponad 21 punktów)
  • zwycięstwo ostateczną liczbą punktów

Ile można wygrać w 21 BET TVbet Betfan?

Wygrana to iloczyn kursy i stawki minus podatek od gier (12%). Np. jeśli zagrasz za 10 zł po kursie 2.0 to Twoja wygrana byłaby równa 17.60 zł, czyli 10 x 2.0 x 0.88

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024