Silesion.PL

serwis informacyjny

Turyńskie emocje i bezpieczny zakład w Betfan!

Uwielbiamy soboty – szczególnie takie jak ta, gdzie mamy do czynienia ze sportowymi wydarzeniami. Zakłady bukmacherskie BETFAN również i z tej okazji mają specjalną promocję w ramach Radaru365!

Zagrajcie za 199 zł taśmę z co najmniej 5 zdarzeniami po kursie 1.4 i wyżej. Na kuponie musi znaleźć się typ z hitowego, dzisiejszego spotkania Torino – Juventus. Jeśli Wam nie wejdzie jeden typ, to BETFAN gwarantuje zwrot równowartości stawki na konto bonusowe.

ZASADY:

  1. Promocja obowiązuje w dniu 02.11
  2. Należy zawrzeć kupon za 199, na którym znajdą się przedmeczowe zdarzenia z co najmniej 5 spotkań z kursem 1,4 lub wyższym, w tym typ z meczu Torino – Juventus. Do promocji nie zaliczają się kupony zawierające zdarzenia typu “remis nie ma zakładu”, “drużyna X wygra nie ma zakładu”. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 02.11, 23:59.
  3. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.
  4. Jeżeli kupon okaże się przegrany, ponieważ nie wejdzie jeden typ, gracz otrzyma bonus. Graczom, którzy spełnią wszystkie warunki zostanie przyznany bonus 20 zł o równowartości 200 zł. Ewentualny zwrot jest dokonywany tylko za pierwszy, kwalifikujący się kupon.
  5. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ. Bonusu nie można anulować, jeśli jakiekolwiek kupon jest w trakcie rozliczania.
  6. Bonus zostanie dopisany w niedzielę, 03.11
  7. Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta. BETFAN rości sobie prawa do indywidualnych wykluczeń graczy. Promocja nie łączy się z promocją powitalną – jeśli zagranie z radaru zostanie użyte do obrotu depozytem, zwrot nie zostanie przyznany.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author