Silesion.PL

serwis informacyjny

Derby Turynu – kursy bukmachera na mecz Juve:Torino

„Derby rządzą się swoimi prawami” – ten slogan słyszeliśmy setki razy, dlatego można go śmiało nazwać wytartym. Dziś jednak wydaje nam się, że będziemy go często słyszeć i – co najlepsze – to może mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości. Dziś Torino podejmie u siebie rywala zza miedzy, który zdominował rozgrywki Serie A przez wiele ostatnich sezonów.

Zakłady na ten mecz znajdziesz na stronie BETFAN:

Torino – Juventus Turyn

  • Torino – kurs 6.50
  • X remis – kurs 4.05
  • Juventus Turyn – kurs 1.53

Juventus Turyn w teorii powinien dzisiaj wytrzeć podłogę byłym klubem Kamila Glika. Jednak ich forma jest daleka od optymalnej. „Starej Damie” trzeba jednak oddać to, że regularnie punktuje – nawet jeśli ma to związek z pewnymi kontrowersjami. W ostatnim meczu z Genoą „Juve” remisowało do 95 minuty, kiedy w polu karnym padł Cristiano Ronaldo. Sędzia odgwizdał „jedenastkę”, która została zamieniona na bramkę. Eksperci przy tej sytuacji są podzieleni. Jedni uważają, że karnego nie było, a drudzy mają odmienne zdanie. Faktem jednak jest to, że Juventus się męczył z Genoą, która od dłuższego czasu błąka się w okolicach strefy spadkowej. Czy to odpowiedni moment na to, żeby Torino wykorzystało słabość odwiecznego rywala?

Z jednej strony tak, ale z drugiej „Byki” nie wygrały spotkania od 6 spotkań, a ich ostatni mecz to wstydliwe 0:4 z rzymskim Lazio. Czy zdołają się odkuć z naszpikowanym gwiazdami „Juve”?

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author