Silesion.PL

serwis informacyjny

Tsubasa Ozora jak PokemonGo. Zbierz drużynę i rozgrywaj mecze

Współpraca piłkarzy z całego świata i graczy z seriali “Kapitan Tsubasa” w prawdziwych meczach marzeń!

Bohaterowie wykraczający poza nasze oczekiwania, przynoszą wielkie emocje milionom widzów dzięki ich umiejętnościom. TSUBASA, KOJIRO i GENZO z zespołu Captain Tsubasa czekają na twoje wyzwanie w każdym zakątku świata. Dzięki TSUBASA + możesz przekształcić swoje znajome miasto w pełny nastrój piłki nożnej, a stadiony pojawiają się wszędzie w Twoim mieście.

Na stadionie przed twoim domem możesz zaprzyjaźnić się ze wszystkimi bohaterami piłki nożnej, od aktywnych graczy gwiazd po legendarnych graczy, a także TSUBASA, KOJIRO i GENZO.

Możesz także zbudować zespół z innymi bohaterami, wzmocnić zespół i pozwolić zespołowi konkurować z użytkownikami TSUBASA + na całym świecie. Zatrzymaj się przy stadionie, zdobądź bohaterów jako członka drużyny, stwórz z nimi najsilniejszą drużynę, pokaż swoje specjalne techniki na największej scenie i zostań największym bohaterem na świecie!

Bądźcie przyjaciółmi bohaterów serialu Tsubasa:

Aplikacja Kapitana Tsubasa (Tsubasa Plus) w Real World Game of Captain Tsubasa wkrótce zostanie zaprezentowana

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024