Silesion.PL

serwis informacyjny

Triumf Igi Świątek w Wimbledonie – kurs 50.0 w BETFAN

Triumf Igi Swiatek w Wimbledonie kurs 50.0 w BETFAN

Triumf Igi Swiatek w Wimbledonie kurs 50.0 w BETFAN

Niedawno odbył się turniej na kortach Rolanda Garrosa, którego triumfatorką została nasza rodaczka, Iga Świątek. Oprócz radości ze zwycięstwa Polki wielu graczy BETFAN cieszyło się także z wygranego kuponu, bo na wygraną całego turnieju BETFAN wystawił kurs aż 50.0!

Bez większego zaskoczenia przyjmujemy informację, że 21-latka jest faworytką do zwycięstwa w całym turnieju na trawiastych kortach Wimbledonu. Choć na kortach trawiastych na razie nie udało jej się zatriumfować, to czas najwyższy zmienić ten stan rzeczy – BETFAN podwyższa kurs na takie zdarzenie aż do 50.0!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

Zasady promocji:

  1. Załóż konto w BETFAN z kodem LEGALNY600 od 22.06, godz. 12:00 do 27.06, godz. 23.59
  2. Wpłać min. 55 zł 
  3. Zagraj dowolny kupon za min. 50 zł (będzie on objęty cashbackiem 100%!), aby móc skorzystać z boosta
  4. Następnie zagraj SOLO za maksymalnie 5 zł boost na zwycięstwo Igi Świątek w Wimbledonie (zakład dostępny TUTAJ)
  5. Wygrana trafi na konto główne!
  6. Oprócz tego otrzymasz też freebet 60 zł do wykorzystania na dowolne zakłady!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024