Silesion.PL

serwis informacyjny

Kiedy warszawiacy skorzystają z III linii metra?

Kiedy warszawiacy skorzystaja z III linii metra

Kiedy warszawiacy skorzystaja z III linii metra

Metro: czy mieszkańcy Bemowa i Bródna będą zadowoleni? Bukmacher podaje terminy.

Według analiz BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, metrem na Bemowo pasażerowie dojadą w lipcu, a na Bródno w październiku tego roku. Bukmacher prognozuje też, że przetarg na III linię metra ruszy najwcześniej w czwartym kwartale 2023 r. A czy według BETFAN warszawiacy skorzystają z III linii metra jeszcze przed upływem obecnej dekady?

Rozbudowa II linii metra ma się ku końcowi. Wedle stołecznych urzędników niedługo do użytku zostaną oddane stacje na zachodnim odcinku – Ulrychów i Bemowo. Wśród zapowiedzi pojawił się nawet czerwiec. Zdaniem analityków BETFAN bardziej prawdopodobne jest jednak, że pasażerowie dojadą do stacji Bemowo w lipcu. A co z przeciwległym końcem II linii?

Wedle deklaracji stacje Zacisze, Kondratowicza i Bródno mają być gotowe po wakacjach. BETFAN prognozuje, że nastąpi to w październiku. Warto zauważyć jednak, że kurs na scenariusz z wrześniem jest tylko minimalnie wyższy, co oznacza, że ta opcja również ma spore szanse na realizację.

Zdaniem BETFAN ostatni etap rozbudowy II linii metra, na Karolin, który zaliczył już spore opóźnienie, rozpocznie się dopiero w przyszłym roku. Bukmacher prognozuje, że ta inwestycja ruszy najwcześniej w I kwartale 2023 r.

Jednocześnie trwają przygotowania do realizacji wyborczej obietnicy stołecznego prezydenta, Rafała Trzaskowskiego, czyli budowy III linii metra. Dziś linia na Gocław jest na etapie prac przedprojektowych. BETFAN szacuje, że przetarg na budowę najwcześniej ma szanse ruszyć pod koniec przyszłego roku – w IV kwartale 2023 r. A kiedy tą trasą pojadą pierwsze pociągi z pasażerami? Według bukmachera stanie się to nie wcześniej niż w 2030 r.

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

___

BETFAN jest polskim legalnym bukmacherem działającym online i stacjonarnie. Firmę wyróżniają innowacyjne rozwiązania i szeroki zakres proponowanych zakładów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, zakładów na sporty wirtualne i gry karciane, BETFAN udostępnia zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. BETFAN jest w gronie największych polskich bukmacherów i w ciągu trzech lat działalności odprowadził do budżetu państwa 86 mln zł z tytułu podatku od gier. BETFAN kładzie duży nacisk na przestrzeganie zasad odpowiedzialnej gry. Wszyscy pracownicy są przeszkoleni w tym zakresie, a ich wiedza jest regularnie aktualizowana poprzez kolejne warsztaty edukacyjne.

Analizy BETFAN są podstawą wielu trafnych prognoz. Tylko w 2021 i 2022 r. BETFAN przewidział wynik szeregu istotnych wydarzeń politycznych, społecznych, kulturalnych czy sportowych. Między innymi zgodnie z typowaniem analityków BETFAN prezesem PZPN został Cezary Kulesza, tytuł sportowca roku w plebiscycie PS zdobył Robert Lewandowski, dziennikarzem roku w konkursie Grand Press wybrano Andrzeja Poczobuta, zaś prezydentem Rzeszowa został Konrad Fijołek. BETFAN prognozował także, że KRRiT przedłuży TVN7 koncesję na nadawanie, a Krystian Ochman będzie reprezentował Polskę na Eurowizji.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024