Silesion.PL

serwis informacyjny

Totolotek – wkrótce nowe zasady programu Bet Club!

Już wkrótce Twój Bukmacher – Totolotek, zyska nowe, lepsze oblicze!
Wszystko dzięki szykowanej przez nas modernizacji platformy do przyjmowania zakładów online.

W związku z powyższym zbliżają się zmiany także w programie lojalnościowym Bet Club, który w obecnej formule zostanie zakończony w lipcu 2019 roku. Nie nastąpi to jednakże wcześniej niż w dniu 14 lipca 2019.

Nie masz jeszcze konta w TotolotkuZarejestruj się przez nasz specjalny link, klikając TUTAJ a otrzymasz darmowy zakład (freebet) w wysokości 25 zł oraz bonus od depozytu do 1050 zł. Pamiętaj o naszym kodzie rejestracyjnym LB720

Przygotuj się na zmianę formuły programu i do jej zakończenia wykorzystaj punkty zgromadzone na swoim koncie na nagrody rzeczowe i bonusy w aktualnym sklepie na stronie Totolotka

Jeśli tego nie zrobisz – nic straconego! Wraz ze zmianami na naszej stronie internetowej, przetransferujemy Twoje punkty do nowego programu lojalnościowego Bet Club, a te będziesz mógł wymienić na środki na grę.

Zmieniamy się, aby być najlepszym bukmacherem pod słońcem.
Twoim Bukmacherem!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author