Silesion.PL

serwis informacyjny

Tomasz Ćwiąkała nowym ekspertem programu Kurs Na Weekend Fortuny

Znany dziennikarz sportowy Tomasz Ćwiąkała został nowym ekspertem #KursNaWeekend! 

Piątek – 10:30 -> Najnowszy odcinek programu!

Eksperci: Tomasz Ćwiąkała (Cana+Sport), Marcin Feddek (Polsat) dzielą się swoimi opiniami z Piotrem Kędzierskim (Newonce) na temat spotkań w Lidze Mistrzów, nadchodzącego hitu weekendu z udziałem Krzysztofa Piątka: Inter-Milan oraz kilku innych spotkań!

Po przerwie zimowej Zakąłdy bukmacherskie Fortuna wraciły z nowymi odcinkami Kursu Na Weekend. Co tydzień Piotr Kędzierski będzie przepytywał dla was topowych ekspertów. Sprawdź jak typują weekendowe hity znawcy europejskiej i polskiej piłki już w piątek o 10:30 na Fanpage’u i kanale Youtube

Tomasz Ćwiąkała pracę w brytyjskiej stacji Eleven Sposrts nadającej m.in. w Polsce rozpoczął we wrześniu 2015 roku. Przez ponad trzy lata relacjonował najważniejsze, klubowe wydarzenia piłkarskie. W przeszłości pracował m.in. dla portalu weszlo. Obecnie jest również stałym felietonistą “Przeglądu Sportowego”. Ponadto jest częstym gościem Misji Futbol oraz La Liga Loca. Pracę w Canal+ rozpoczął w styczniu 2019 roku..

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author