Silesion.PL

serwis informacyjny

Wyrównane walki na FEN 24 – kursy bukmacherów

Z analizy oferty legalnego bukmachera TOTALbet wynika, że gala sportów walki FEN 24 przyniesie wiele wyrównanych pojedynków. Tylko kursy na „bitwę raperów” Arab – Wujek Samo Zło wskazują, że doszło do „miss matchu” i młodszy z raperów powinien łatwo rozprawić się z WSZ. Co jeszcze czeka nas w sobotni wieczór MMA w hali COS Torwar?

Arkadiusz Wrzosek – Patrick Schmid

1.572.21

Walką wieczoru jest starcie w formule K1 mistrza FEN wagi ciężkiej Arkadiusza Wrzoska (11-5) z Patrickiem Schmidem (38-13). Szwajcar jest bardziej doświadczony i ma wyrobioną markę w Europie. Jednak to Polak przed własną publicznością jest stawiany w roli faworyta.

 

Andrzej Grzebyk – Kamil Gniadek

1.722.00

Przed walką w wadze ciężkiej dojdzie do pojedynku o pas w kategorii półśredniej w formule MMA, w którym Andrzej Grzebyk (14-3) zmierzy się z Kamilem Gniadkiem (13-5-1). Grzebyk to aktualny mistrz FEN kategorii średniej, ale zbija wagę do 77 kg, by zostać pierwszym podwójnym czempionem FEN.

Gabriel „Arab” Al-Suwi – Maciej „Wujek Samo Zło” Gnatowski

1.038.50

Uwagę szerokiej publiczności przyciąga też „bitwa raperów”. Według analityków TOTALbet, nie będzie w tym starciu dużych emocji, bo Arab powinien łatwo rozprawić się z Wujkiem Samo Zło. Kurs na to, że młodszy z raperów wygra przez nokaut, wynosi zaledwie 1.10.

Całą galę, zarówno przed wydarzeniem, jak i na żywo, można obstawiać na totalbet.pl.

 

***
TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie. Ambasadorem marki jest Andrzej Twarowski, komentator nc+ i jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w kraju.

 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023