Silesion.PL

serwis informacyjny

“The Calling” – poznaj bohaterów Dakaru z HRC

Korzystając z wyjątkowego dostępu do biwaku i opowiadając historię zespołu Monster Energy Honda wyruszającego na najtrudniejszy wyścig rajdowy na świecie, zaglądamy za kulisy z ludźmi, dla których Dakar jest ich przeznaczeniem.

Od Dakaru aż do pierwszego dnia powołanie pojawia się w młodym wieku, nieuzasadnione i nieprzewidziane, kierując życie motocyklistów na kręte trasy. Następny zakręt to Rajd Dakar 2024 i niepowtarzalne saudyjskie wydmy.

Ricky Brabec, José Ignacio „Nacho” Cornejo, Skyler Howes, Pablo Quintanilla, Tosha Schareina i Adrien Van Beveren opowiadają jak podejmują się tego niemal nadludzkiego wyzwania.

Pełny zespół Monster Energy Honda, kilka kamer i szczere spojrzenie na to, czego potrzeba, aby konkurować w trudnym i tajemniczym świecie rajdów.

„Każdy, kto twierdzi, że Rajd Dakar nie jest trudny, kłamie. Dakar to miejsce numer jeden, które powali Cię na kolana. Rzuci w Ciebie wszystko.” – Skyler Howes

Na kolanach i wdrapując się na metę, żadne przygotowania ani brawura nie przygotują zawodników na pustynię. Nawet tych, którzy podążają tą drogą od dzieciństwa.

„Moim trzecim słowem było Moto. Tata, mama, potem Moto” – Adrien Van Beveren

Obejrzyj “The Calling” przed Rajdem Dakar 2024 i dowiedz się, dlaczego w ciągu ostatnich piekielnych lat mniej niż połowa uczestników faktycznie ukończyła tę cholerną nieszczęśliwą przygodę.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024