Silesion.PL

serwis informacyjny

“That ’90s Show” spin-off serialu “Różowe lata 70.” już 19 stycznia 2023 r.

That 90s Show Rozowe Lata 90

That 90s Show Rozowe Lata 90

Netflix zaprezentował zwiastun serialu That ’90s Show, spin-offu kultowych Różowych lat 70. Premierowy odcinek serialu “Różowe lata 90.” zaplanowano na platformie Netflix 19.01.2023 roku.

That ’90s Show” to amerykański serial telewizyjny dla nastolatków, którego akcja toczy się latem 1995 roku. Serial koncentruje się na Leii Forman, nastoletniej córce Erica Formana i Donny Pinciotti , która tworzy więzi z innymi nastolatkami, spędzając lato 1995 roku ze swoimi dziadkami, Redem i Kitty , w Point Place w stanie Wisconsin, 15 lat po wydarzeniach z serialu “That ’70s Show“.

Donna Pinciotti i Eric Forman

“Różowe lata 70.” był serialem komediowym, emitowanym w Fox przez osiem sezonów od 1998 do 2006 roku, koncentrując się na życiu nastolatków w latach 1976-1979. Serial zyskał ponowną popularność po umieszczeniu go na platformie Netflix w 2018 roku.

Red i Kitty Forman

W październiku 2021 roku Netflix ogłosił spin-off serialu, zatytułowany That ’90s Show, w którym Kurtwood Smith i Debra Jo Rupp ponownie wcielą się w role odpowiednio Reda i Kitty Forman.

Zamówiono dziesięć odcinków, a serial został nakręcony przed publicznością w studio na żywo w Sunset Bronson Studios w Los Angeles między 7 lutego a 21 lipca 2022 r.

Aktorzy Callie Haverda, Ashley Aufderheide, Mace Coronel, Maxwell Acee Donovan, Reyn Doi i Sam Morelos zagrali głowne postacie serialu. Doniesiono również, że Topher Grace, Laura Prepon, Mila Kunis, Ashton Kutcher i Wilmer Valderrama pojawią się w powtarzających się rolach; chociaż spodziewano się, że Danny Masterson nie pojawi się z powodu jego procesu karnego, który rozpoczął się w październiku 2022 roku.

Obsada serialu “That ’90s Show”

Główna

ZdjęcieAktor/kaRolaOpis
Callie Haverdajako Leia FormanCórka Erica Formana i Donny Pinciotti. Wnuczka Reda i Kitty Forman oraz Boba Pinciotti
Ashley Aufderheidejako Gwenzbuntowana Riot grrrl o lojalnym sercu
Mace Coroneljako Jay Kelsoczarujący, zalotny młody kamerzysta, syn Michaela Kelso i Jackie Burkhart
Maxwell Acee Donovanjako Natewyluzowany i kochający zabawę brat Gwen
Reyn Doijako Ozziewnikliwy i spostrzegawczy nastolatek
Sam Morelosjako Nikkiambitna i inteligentna dziewczyna Nate‘a
Debra Jo Ruppjako Kitty Formanbabcia Lei, matka Erica Formana
Kurtwood Smithjako Red Formandziadek Lei, ojciec Erica Formana

Gościnny udział w serialu

ZdjęcieAktor/kaRolaOpis
Topher Gracejako Eric Formanojciec Leii Forman
Laura Preponjako Donna Pinciottimatka Leii Forman
Mila Kunisjako Jackie Burkhartmatka Jaya Kelso
Ashton Kutcherjako Michael Kelsoojciec Jaya Kelso
Wilmer Valderramajako FezieNikt nie wie, z jakiego kraju pochodzi
Tommy Chongjako Leo ChingkwakeStary hipis i właściciel zakładu fotograficznego
Don Starkjako Bob PinciottiOjciec Donny Pinciotti
Danny Mastersonjako Steven HydeNajlepszy przyjaciel Erica Formana

Streszczenie odcinków That’s 90s Show – Różowe lata 90.

s01e01 Różowe lata 90. – Pilot

Teraz, jako małżeństwo, Eric Forman i Donna Pinciotti odwiedzają rodziców Erica na weekend 4 lipca. Córka Erica i Donny, Leia, spotyka Gwen, sąsiadkę z sąsiedztwa, która przedstawia ją grupie przyjaciół. Po pomocy im w zdobyciu kranu do otwarcia beczki , którą Nate, Jay i Nikki dostali za darmo, decyduje, że chce zostać w Point Place na lato. Eric początkowo odmawia, ale Donna przekonuje go i pozwala jej zostać. Na przykład Kitty jest naprawdę podekscytowana, że ​​znowu ma dom pełen dzieci, podczas gdy Red nie czuje tego samego. Później Michael Kelso i Jackie Burkhartzłożyć wizytę Redowi i Kitty, ogłaszając, że po raz drugi wychodzą za mąż.

s01e02 Uwolnić Leię

Dzieciaki znajdują bardzo stary zapas marihuany Erica w pudełku z jego rzeczami, które daje im Kitty. Wszyscy się naćpają, dostają przekąsek i chcą otrębów z rodzynkami. Kitty proponuje wieczór filmowy i zabiera Leię do sklepu wideo, w którym pracuje Jay. Widzi, że ktoś ma kopię filmu, którego chce, i otrzymuje adres, podczas gdy Jay nie patrzy, a Kitty ją tam zabiera i okazuje się, że to dom Leo. Red i Kitty spotykają Sherrie, matkę dwójki dzieci, z którymi spotyka się Leia, Gwen i Nate’a. Podsłuchuje, jak uprawiają seks, gdy ona korzysta z ich łazienki, ponieważ jej słuchawka prysznicowa jest zepsuta. Sherrie jest singielką, a Kitty próbuje nakłonić ją, by rzuciła swojego chłopaka, który okazuje się być Fezem.

s01e03 Błyszczyk

Kitty i Red dowiadują się, że Sherrie spotyka się z Fezem. Leia chce dostać swój pierwszy pocałunek, więc Gwen zabiera ją do centrum handlowego, gdzie jest wielu facetów. Sherrie mówi, że nie była w stanie zerwać z Fezem. Kitty idzie do salonu Fez, Chez Fez, i po namiętnej przemowie Feza mówi Fezowi, aby nigdy nie wypuszczał Sherrie. Red zabiera Leię, Gwen i Ozziego do centrum handlowego, ale Leia nie może się pocałować pomimo wielu wysiłków, a Gwen zamiast tego całuje się z facetem. Nikki i Nate muszą iść na pilną opiekę, ponieważ jego usta zareagowały na jej „Lip Smackers”. Red kupuje fotel masujący Sharper Image i jest tak zrelaksowany, że właściwie jest w dobrym nastroju. Kitty musi wyciągnąć wtyczkę z krzesła, ponieważ potrzebuje zrzędliwego Reda, aby porozmawiał z Fezem o Sherrie. Red rozmawia w jej imieniu z Fezem, a Fez dowiaduje się, że ma dzieci i jest po czterdziestce i cieszy się, że „uniknął tej kuli”. Leia ma serce do serca z Jayem, który mówi, że nie chce jej pocałować tylko po to, żeby się całować, chce, żeby to coś znaczyło. Leia składa pocałunek facetowi, którego ścigała wcześniej. Ozzie ma chłopaka o imieniu Etienne w Kanadzie, którego wszyscy uważają za fałszywego.

s01e04 Rave

Leia ma obsesję na punkcie Jaya, ponieważ on NIE pocałował jej tamtej nocy. Nikki i Nate przekonują Jaya, że ​​nie pocałował jej, bo naprawdę ją lubi. Gwen i Ozzie upewniają się, że Leia wie, że Jay jest graczem. Leia i Jay postanawiają, że pozwolą drugiemu wykonać pierwszy ruch, aby ten, kto nie jest pierwszy, miał kontrolę w związku. Wszystkie dzieciaki idą na imprezę rave i zapominają zabrać ze sobą Ozziego. Jay oszukuje Leię, aby powiedziała, że ​​​​jej pierwszy go lubi, i wściekają się na siebie i rzucają sobie nawzajem wyzwanie, aby zobaczyć, kto odniesie sukces w podrywaniu kogoś na rave. Red próbuje zmusić Ozziego do mówienia, ale Kitty namawia Ozziego, by powiedział im, że dzieciaki są na rave, będąc dla niego miłym. Red łapie wszystkie dzieciaki na rave i zabiera je z powrotem do Point Place. Kitty uziemia Leię na tydzień.

s01e05 Krok po kroku

Red i Kitty otrzymują swój pierwszy komputer, a Ozzie pomaga im go skonfigurować. Mózg Jaya ulega zwarciu z powodu jego zamieszania wokół Lei. Ozzie mówi Leii, że chce wyjść do Kitty i każe Leii przetestować dla niego wody. Kitty myśli, że Leia rozważa seks, a Donna wpada z różnymi środkami antykoncepcyjnymi. Jay i Nate zostają oszukani przez starszą kobietę, aby wypróbowali jej „darmową” wannę z hydromasażem i prawie wylądowali w jej „darmowym” łóżku typu king size. Ozzie próbuje wysłać Kitty e-mail o swoim ujawnieniu się, ale ona psuje to swoim brakiem wiedzy na temat komputerów, więc w końcu po prostu mówi jej wprost.

s01e06 Urodzinowa dziewczyna

Leia obchodzi 15. urodziny i nie może zapomnieć o Jayu, który ma teraz nową dziewczynę. Kitty przygotowuje się do przyjęcia urodzinowego, a Bob przyjeżdża z Florydy. Bob kupuje Leii na urodziny drogie urządzenie do karaoke, więc Red i Kitty próbują go prześcignąć. Leia zaprasza Jaya i jego dziewczynę na przyjęcie, ale oni się nie pojawiają. Red daje Leii krążownik Vista w prezencie urodzinowym. Tej nocy Jay pojawia się w sypialni Lei, a Leia go całuje. Całuje ją z powrotem i mówi: „Serena kto?”. Obaj wybierają się na przejażdżkę Vista Cruiserem, ale zostają zatrzymani przez policję.

s01e07 Pierwszy dzień z chłopakiem

Leia i Jay zostają zatrzymani, ponieważ Vista Cruiser wciąż miał tablice rejestracyjne z 1980 roku. Red zakazuje Jayowi wstępu do domu Formanów. Gwen pyta Sherrie, czy może zrobić sobie tatuaż, a ona mówi, że nie. Leia i Jay idą odebrać Kitty od dentysty, aby pokazać Redowi, że to Jay jest odpowiedzialny. Gwen każe im zatrzymać się w salonie tatuażu, aby Kitty mogła podpisać się pod tatuażem nieletnim po odurzeniu dentystycznym. Ozzie i Nate idą sprawdzić, co u Nikkisa, korepetytora matury i dowiadują się, że jest gwiazdą futbolu i synem kongresmena. Kitty kończy się tatuażem. Red wścieka się na Leię, Jaya i Sherrie, bo spieprzyli odbiór Kitty. Nate mówi Nikki, że boi się, że go zostawi, ale ona go uspokaja. Red uczy Sherrie jeździć na rowerze.

s01e08 Letnia burza

Deszczowy dzień daje Kitty szansę na uporządkowanie rzeczy, ale kiedy opróżnia specjalny schowek dla dzieci, dochodzi do chaosu. Leia prosi Nikki o radę w związku.

s01e09 Sztuka bilokacji

Czas wkacji w Point Place nieubłaganie mija, a Leia czuje się rozdarta, nie wiedząc, z kim spędzić czas; Kitty rozważa podjęcie nowej pracy.

s01e10 Kids in America

Kiedy Sherri zajmuje się swoim właścicielem, ostatni dzień Lei w mieście komplikuje się po tym, jak Jay wyraża wątpliwości co do związku na odległość.

Gdzie oglądać That’s 90s Show (Różowe lata 90.)?

Serial That ’90s Show będzie można oglądać wyłącznie w serwisie Netflix.

Jaka jest data premiery That’s 90s Show (Różowe lata 90.)?

Serial z lat 90. zadebiutuje w pierwszym sezonie w serwisie Netflix 19 stycznia 2023 r.

Ile odcinków będzie w pierwszym sezonie That ’90s Show (Różowe lata 90.)?

Fani mogą spodziewać się 10 odcinków serialu „Różowe lata 90.”, który pojawi się na platformie Netflix .

Czy któraś z gwiazd That ’70s Show (Różowe lata 70.) powróci w That ’90s Show (Różowe lata 90.)?

Kurtwood Smith i Debra Jo Rupp powrócą do swoich ról, odpowiednio, jako Red Forman i Kitty Forman. Duet, który grał rodziców Erica Formana w That ’70s Show , będzie stałymi bywalcami serialu That ’90s Show , a także współproducentami wykonawczymi. Poza Valderramą, który pamiętnie grał Feza, Topher Grace (Eric Forman), Mila Kunis (Jackie Burkhart), Ashton Kutcher (Michael Kelso), Laura Prepon (Donna Pinciotti) i Danny Masterson (Hyde) byli wśród gwiazd oryginału. programu — aw kwietniu 2022 r. Netflix ogłosił, że kilku członków „starej obsady”, w tym Grace, Kunis, Kutcher, Prepon i Valderrama, wystąpi gościnnie w programie That ’90s Show . Masterson nie został wymieniony w ogłoszeniu.

O czym jest serial “Różowe lata 70.” “That ’70s Show”?

Serial “That ’70s Show” opowiada o życiu i losach kilku nastolatków z Point Place w Wisconsin od roku 1976 do 1979.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024