Silesion.PL

serwis informacyjny

Ze świata celebrytów… Tymoteusz Puchacz z Julią Wieniawą?! Typy w BETFAN!

Puchaczwieniawabetfan

Puchaczwieniawabetfan

Jak doskonale wiecie, oprócz wydarzeń ze świata sportu, BETFAN uwielbia wystawiać również różnego rodzaju zakłady rozrywkowe. W ostatnich dniach na portalach plotkarskich pojawia się masa informacji na temat rzekomego romansu Julii Wieniawy i Tymoteusza Puchacza.

.Betfan nie mógł nie skorzystać z okazji, aby wystawić kursy na to, że zainteresowani oficjalnie ogłoszą związek! Załóż konto w BETFAN z kodem LEGALNY600 a zakład znajdziecie TUTAJ.

W 2023 r. Julia Wieniawa i Tymoteusz Puchacz oficjalnie ogłoszą, że są parą

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024