Silesion.PL

serwis informacyjny

Tede, O.S.T.R. i Sarius z teledyskiem dla drużyny futbolu amerykańskiego – Panthers Wrocław

Wrocławski zespół futbolu amerykańskiego Panthers może pochwalić się nietypową inicjatywą, która z pewnością wzbudzi zainteresowanie fanów zarówno sportu, jak i muzyki. Czołowi polscy artyści hip-hopowi – Tede, O.S.T.R. i Sarius – postanowili połączyć siły, aby stworzyć nowy hymn dla Panthers Wrocław, zespołu reprezentującego Polskę w prestiżowej europejskiej lidze futbolu amerykańskiego.

Teledysk do hymnu, zrealizowany wspólnie z ikonami polskiego hip-hopu na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu, został udostępniony na platformie YouTube, gdzie cieszy się już dużą popularnością. Nie tylko to – w przerwie meczu, który odbędzie się 26 maja na Tarczyński Arenie, Tede, O.S.T.R. i Sarius zagrają koncert dla kibiców, co zapowiada się jako niezwykłe wydarzenie zarówno dla fanów futbolu amerykańskiego, jak i polskiego hip-hopu.

Tede, O.S.T.R. i Sarius to wybitni artyści, którzy na przestrzeni lat zyskali ogromną popularność i uznanie w polskim świecie muzycznym. Ich utwory notują setki milionów odtworzeń w serwisach streamingowych, a wielu z nich uznawanych jest za klasyczne hity. Teraz postanowili połączyć swoje siły, aby wesprzeć Panthers Wrocław swoim talentem i energią.

Panthers Wrocław to klub o ugruntowanej pozycji w europejskim futbolu amerykańskim. Reprezentując Polskę w European League of Football, rywalizują z najlepszymi zespołami z innych europejskich metropolii, takich jak Berlin, Wiedeń czy Paryż. Właśnie dlatego współpraca z tak znanymi artystami jak Tede, O.S.T.R. i Sarius stanowi nie tylko wzmocnienie sportowej drużyny, ale także promocję polskiego futbolu amerykańskiego na międzynarodowym poziomie.

Kuba Głogowski, generalny menedżer Panthers Wrocław, wyraził swoje zadowolenie z udanej współpracy z raperami, podkreślając ich zaangażowanie i entuzjazm dla projektu. Wydarzenie, które odbędzie się 26 maja, zapowiada się jako niezapomniane doświadczenie dla wszystkich fanów sportu i muzyki, którzy zasiądą na trybunach Tarczyńskiej Areny, aby wspólnie kibicować swojej drużynie i delektować się koncertem polskich gwiazd hip-hopu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024