Silesion.PL

serwis informacyjny

Szczęsny wśród najlepszych piłkarzy Serie A w sezonie 2019/20

Ranking został opracowany na podstawie badań statystycznych Stats Perform (system opatentowany w 2010 roku przez K-Sport), z wykorzystaniem danych śledzenia zarejestrowanych przez Netco Sports. Do ostatecznych obliczeń brano pod uwagę wszystkie mecze rozegrane w Serie A TIM, Coppa Coca-Cola i Coca-Cola Supercup.

„Dziś ogłaszamy MVP sezonu 2019/2020. Pomiar wyników oparty jest na oficjalnych statystykach Ligi Serie A, które stanowią obiektywne naukowe kryterium oceny najlepszych w tym sezonie, które udało nam się zakończyć z wielką determinacją, pokonując nieskończone trudności – powiedział prezes Lega Serie A, Luigi De Siervo – to był rok anomalny, ze skompresowanym zakończeniem, ale tym piłkarzom udało się wykazać swój talent we wszystkich rozegranych meczach, oświetlając nasze występy świetnymi występami. Nasze serdeczne podziękowania dla nich i wszystkich innych sportowców za ich profesjonalizm, zaangażowanie i poświęcenia . 

NAJLEPSI GRACZE SEZONU :

  • Najlepszy Bramkarz: Wojciech Szczęsny (Juventus)
  • Najlepszy Obrońca: Stefan De Vrij (Inter)
  • Najlepszy Pomocnik: Alejandro Gomez (Atalanta)
  • Najlepszy Napastnik: Ciro Immobile (Lazio)
  • Najlepszy Młodzieżowiec: Dejan Kulusevski (Parma)
  • MVP : Paulo Dybala ( Juventus)

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author