30 listopada 2021

Silesion.PL

serwis informacyjny

Superbet Premium Store – nowoczesny punkt przyjmowania zakładów w Warszawie.

W czwartek 15 lipca 2021r. przy Alejach Jerozolimskich 33 otwarto Superbet Premium Store. Jest to już piąty punkt stacjonarny legalnych zakładów bukmacherskich Superbet w Warszawie. W uroczystym otwarciu Superbet Premium Store pojawili się ambasadorzy SuperBet czyli mistrz federacji UFC Jan Błachowicz, były reprezentant Polski w piłce nożnej a obecnie zawodnik Wieczystej Kraków Sławomir Peszko, były reprezentant Polski w piłce nożnej, obecnie zawodnik Wieczystej Kraków. Imprezę poprowadziła dziennikarka Jolanta Zasępa.

Superbet Premium Store to miejsce, w którym obstawiasz w luksusowych warunkach zakłady przedmeczowe i na żywo, wirtualne sporty a także zalogujesz się na swoje konto internetowe. i oglądasz mecze z #SuperEuro w ekskluzywnych warunkach.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Superbet to legalnie działający w Polsce bukmacher. Posiada zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez Internet oraz na urządzanie zakładów wzajemnych
w punktach naziemnych Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać. 18+

Copyright © 2016-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. | Silesion dla Śląska.