Silesion.PL

serwis informacyjny

Superbet Premium Store – nowoczesny punkt przyjmowania zakładów w Warszawie.

Superbet Premium Store nowoczesny punkt przyjmowania zakladow w Warszawie otwarty. 01

Superbet Premium Store nowoczesny punkt przyjmowania zakladow w Warszawie otwarty. 01

W czwartek 15 lipca 2021r. przy Alejach Jerozolimskich 33 otwarto Superbet Premium Store. Jest to już piąty punkt stacjonarny legalnych zakładów bukmacherskich Superbet w Warszawie. W uroczystym otwarciu Superbet Premium Store pojawili się ambasadorzy SuperBet czyli mistrz federacji UFC Jan Błachowicz, były reprezentant Polski w piłce nożnej a obecnie zawodnik Wieczystej Kraków Sławomir Peszko, były reprezentant Polski w piłce nożnej, obecnie zawodnik Wieczystej Kraków. Imprezę poprowadziła dziennikarka Jolanta Zasępa.

Superbet Premium Store to miejsce, w którym obstawiasz w luksusowych warunkach zakłady przedmeczowe i na żywo, wirtualne sporty a także zalogujesz się na swoje konto internetowe. i oglądasz mecze z #SuperEuro w ekskluzywnych warunkach.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Superbet to legalnie działający w Polsce bukmacher. Posiada zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez Internet oraz na urządzanie zakładów wzajemnych
w punktach naziemnych Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać. 18+

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author