Silesion.PL

serwis informacyjny

50 PLN dla kibiców za karnet Wisły Kraków

50 PLN dla kibicow za karnet Wisly Krakow

50 PLN dla kibicow za karnet Wisly Krakow

Po kilku latach współpracy z Wisłą Kraków legalny w Polsce bukmacher LVBET może powiedzieć wiślackim kibicom, że pasują do siebie idealnie! Kibicom Białej Gwiazdy bukmacher ten pragnie wręczyć bonus 50 PLN za przesłanie kopii karnetu na sezon 2021 / 2022 (lub na rundę jesienną).

Wystarczy przesłać zrzut ekranu z systemu biletowego http://bilety.wisla.krakow.pl/ wraz z widniejącym na nim imieniem, nazwiskiem i numerem karnetu na adres mailowy promocje@lvbet.pl w tytule wpisując Karnet Wisła Kraków. Promocja potrwa do zakończenia sezonu Ekstraklasy.

REGULAMIN PROMOCJI

 1. Promocja trwa od 19.07.2021 (od godziny 10:00) do 21.05.2022 (do godziny 23:59).
 2. Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
 3. Każdy użytkownik LV BET może otrzymać 50 PLN bonusu, po przesłaniu zrzutu ekranu (zdjęcia) z systemu biletowego http://bilety.wisla.krakow.pl/ wraz z widniejącym na nim imieniem, nazwiskiem i numerem karnetu. Zrzut ekranu (zdjęcie) należy wysłać na adres promocje@lvbet.pl, w tytule wpisując Karnet Wisła Kraków.
 4. Bonus 50 PLN będzie ważny 30 dni od momentu dodana na konto gracza.
 5. Przyznany bonus 50 PLN podlega 4-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75. Wymagania dotyczące obrotu spełniają kupony, zagrane po kursie minimalnym 1.75 oraz zakłady combi, których łączny kurs to 1.75 lub wyższy.
 6. Sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu bonusem.
 7. Na jednego użytkownika przypada tylko jeden bonus za karnet w trakcie jednego sezonu.
 8. Bonus przysługuje tylko klientom, którzy przeszli pełną rejestracją, a ich konto zostało zweryfikowane. Skrócona rejestracja nie uprawnia do otrzymania bonusu.
 9. Bonus 50 PLN nie może być użyty w połączeniu z żadną inna promocją.
 10. Weryfikacja zdjęcia karnetu może potrwać do 48h. Również w tym czasie środki bonusowe zostaną dodane do konta użytkownika.
 11. W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LV BET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika i konfiskaty pozostałych na nim środków.
 12. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024