Silesion.PL

serwis informacyjny

2 gole przewagi w Ekstraklasie zamykają Twój zakład w Superbet!

Dwa gole przewagi zamykaja Twoj zaklad w Superbet

Dwa gole przewagi zamykaja Twoj zaklad w Superbet

Wygraj zakład na Ekstraklasę bez względu na końcowy wynik!

Nieważne jakim wynikiem zakończy się mecz! Jeśli Twoja drużyna będzie prowadzić dwoma golami w dowolnym momencie, Twój zakład w Superbet będzie wygrany!

Jak to działa?

Stawiasz na wygraną swojej drużyny. Nie czekasz na ostatni gwizdek, ale na prowadzenie dwoma golami w dowolnym momencie meczu. Jeśli tak się stanie, Twój zakład jest od razu wygrany bez względu na wynik końcowy!

Pamiętaj! Na start w Superbet otrzymujesz bonus 50 zł, a jeżeli pierwszy tydzień gry zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 500 zł.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

W jaki sposób skorzystać z oferty Super Przewaga

  • Wystarczy, że postawisz kupon przedmeczowy na wyszczególnione powyżej rynki, w okresie jej trwania.
  • Do oferty kwalifikują się zakłady typu singiel, zakłady akumulowane, a także zakłady systemowe.
  • Na kuponie mogą znajdować się inne wydarzenia, jednak oferta będzie dotyczyła wyłącznie spotkań wyszczególnionych powyżej.
  • Kupony postawione przed okresem trwania promocji, także będą brane pod uwagę.
  • Kupony lub zdarzenia na kuponie, które zostały anulowane nie będą brane pod uwagę w ofercie.
  • Zakłady biorą udział w ofercie w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.

Co zyskasz w ofercie Super Przewaga?

  • Jeśli zawodnik lub drużyna, osiągnie wyszczególniony powyżej wynik, Twój typ będzie uznawany za wygrany, niezależnie od wyniku końcowego.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozstrzygnięty zgodnie z ofertą „Super Przewaga”, nie zostanie on ponownie rozliczony po zakończeniu meczu.

Czy w ofercie Super Przewaga wymagany jest obrót?

  • Nie, wygrana kwota w ofercie Super Przewaga nie podlega żadnemu obrotowi.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author