Silesion.PL

serwis informacyjny

Super dzień w SuperBet

Super dzien w SuperBet

Super dzien w SuperBet

Zgarnij bonus do 100 PLN w środku tygodnia od Superbet! Postaw zakład na kwalifikacje Ligi Mistrzów i odbierz bonus aż do 100 PLN.

Jak otrzymać bonus do 100 PLN?

 • Postaw w SuperBet zakład pojedynczy lub akumulowany na mecze kwalifikacji Ligi Mistrzów za minimum 20 PLN
 • Do oferty kwalifikują się zakłady przedmeczowe, na żywo lub mieszane.

Zakład musi zostać zagrany z konta depozytowego na zdarzenia odbywające się w okresie trwania promocji.

Bonus do 100 PLN otrzymasz na swoje konto do 48 godzin po zakończeniu promocji.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Super Dzień”

 1. W promocji biorą udział Gracze, którzy postawią zakład pojedynczy, lub akumulowany, za minimum 20 PLN, zawierający spotkania Kwalifikacji Ligi Mistrzów, rozgrywane w dniu 10.08.2021 roku.
 2. Do oferty kwalifikują się zakłady przedmeczowe, na żywo, mieszane (przedmeczowe i na żywo).
 3. Objęty promocją zakład musi zostać złożony z konta depozytowego i zostać rozliczony do końca trwania promocji, czyli do godziny 23:59.
 4. Tylko kupony postawione i rozliczone w dniu 10.08.2021 roku, podczas trwania promocji biorą w niej udział.
 5. Jeżeli na promocyjnym kuponie znajdzie się jakiekolwiek inne zdarzenie, niż mecz z oferty regularnej na kwalifikacje do Ligi Mistrzów, nie kwalifikuje się do otrzymania bonusu.
 6. Kupony zawierające mecze z zakładki „Specjalne”, „Gry Karciane” i z zakładki „Wirtualne” nie biorą udziału w niniejszej Promocji.
 7. Do oferty wlicza się wyłącznie pierwszy zakład spełniający warunki promocji. To znaczy, że jeśli gracz postawi zakład za przynajmniej 20 PLN, spełniający warunki promocji, a zakład okaże się wygrany, gracz nie kwalifikuje się do otrzymania bonusu. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon zagrany za stawkę przynajmniej 20 PLN (jeśli kupon jest wygrany klient otrzymuje wygraną, natomiast jeśli kupon jest przegrany, gracz otrzymuje bonus w postaci cashbacku).
 8. Jeśli pierwszy kupon, spełniający warunki promocji, będzie kuponem przegranym, gracz uprawniony jest do otrzymania bonusu w postaci cashbacku.
 9. Kupony anulowane lub zamknięte przy użyciu opcji Cashout nie będą zaliczane do wzięcia udziału w niniejszej Promocji.
 10. Bonus zostanie przyznany wyłącznie za zakłady postawione i rozliczone w danym dniu objętym promocją.
 11. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 12. Minimalna kwota bonusu wynosi 10 PLN.
 13. Maksymalna kwota bonusu wynosi 100 PLN.
 14. Bonus zostanie przelany na konto Gracza 48 godzin po zakończeniu promocji.
 15. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 16. Bonus ważny jest 3 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4 Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 17. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować „Super Dzień”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu “Super Dzień” nie zostaną aktywowane.
 18. Gracz może anulować Bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 19. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 20. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane pieniądze z depozytowego salda, a następnie pieniądze z przyznanego bonusu.
 21. Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.
 22. Gracz może wziąć udział w promocji „Super Dzień” tylko raz.

Zasady Obrotu Bonusem z Promocji „Super Dzień”

 1. Do obrotu wliczane są tylko postawione i rozliczone zakłady w okresie ważności promocji.
 2. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady pojedyncze z minimalnym kursem 1.8.
 3. Minimalny kurs dla zakładów multi, wynosi: 1.8, z minimalną ilością zdarzeń na kuponie: 2 bez minimalnego kursu na kuponie
 4. Do obrotu bonusem nie kwalifikują się zakłady systemowe.
 5. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo („live”), które znajdują się w ofercie Organizatora.
 6. Środki bonusowe nie mogą być wykorzystane do umieszczenia kuponów zawierających wydarzenia z Wirtualnych Sportów, a także Gier Karcianych.
 7. Środki bonusowe nie mogą być także wykorzystane na kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego.
 8. Środki uzyskane z Bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto depozytowe Gracza w przypadku, gdy Gracz: dokona 2-krotnego obrotu wartością bonusu.
 9. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 10. Jeśli warunki przyznania Bonusu nie zostaną spełnione w ciągu 7 dni od daty jego zaakceptowania to wartość Bonusu z salda bonusowego i powiązane z tymi środkami wygrane zostaną anulowane.
 11. Gracz nie może wypłacić środków z salda bonusowego dopóki nie zostaną spełnione warunki Regulaminu. Jeśli Bonus został anulowany lub wygasł, wartość Bonusu i jego wygranych zostanie anulowana.
 12. Kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu.
 13. Jeśli kupon został postawiony równocześnie za środki depozytowe i bonusowe to ewentualna wygrana zostanie przelana na konto depozytowe i bonusowe proporcjonalnie względem środków, których Klient użył podczas zawierania zakładu.
 14. W przypadku gdy Gracz zrealizuje wymagany obrót to środki z salda bonusowego zostaną automatycznie przelane na saldo depozytowe.
 15. Organizator zastrzega sobie prawo do wglądu w zawarte przez Graczy zakłady, w celu sprawdzenia, czy zostały spełnione warunki obrotu, a także w celu ewentualnego anulowania środków z promocji Super Dzień Graczom, którzy nadużywają lub naruszają warunki Regulaminu (np. zakłady przeciwstawne itd) lub Regulaminu zakładów online.
 16. Graczowi nie przysługuje prawo do scedowania bonusu Super Dzień na osobę trzecią.
 17. Do obrotu bonusem wliczają się zakłady, które zostały postawione i rozliczone w okresie trwania promocji.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author