Silesion.PL

serwis informacyjny

Super poniedziałek w SuperBet

Super poniedzialek w SuperBet

Super poniedzialek w SuperBet

Rozpocznij tydzień promocji z Superbet! W każdy poniedziałek będąc aktywnym graczem możesz otrzymać bonus na grę w wysokości 50 PLN.

Jak otrzymać bonus 50 PLN?

 • Wpłać w Superbet w poniedziałek minimum 100 PLN
 • Postaw tego samego dnia zakład pojedynczy lub akumulowany za minimum 100 PLN

Zakład musi zostać zagrany z konta depozytowego na zdarzenia odbywające się w poniedziałek i zostać rozliczony do końca trwania promocji w poniedziałek do godziny 23:59.

Bonus 50 PLN otrzymasz na swoje konto do 48 godzin po zakończeniu promocji.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Zasady przyznania bonusu „Super Poniedziałek”

 1. W promocji biorą udział Gracze, którzy:
  • Dokonają minimalnej wpłaty 100 PLN na konto gracza w objęty promocją poniedziałek
  • Postawią zakład pojedynczy lub akumulowany, za przynajmniej 100 PLN w objęty promocją poniedziałek
 2. Objęty promocją zakład musi zostać złożony z konta depozytowego i zostać rozliczony do końca trwania promocji, czyli do poniedziałku do godziny 23:59.
 3. Tylko kupony postawione i rozliczone w dany poniedziałek, podczas trwania promocji biorą w niej udział.
 4. Każda tura promocji zaczyna się w poniedziałek, o godzinie 00:01 i trwa do godziny 23:59.
 5. Kupony z zakładki „Specjalne”, zakładki „Gry Karciane” i z zakładki „Wirtualne” nie biorą udziału w niniejszej Promocji.
 6. Kupony anulowane nie będą zaliczane do wzięcia udziału w niniejszej Promocji.
 7. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 8. Bonus to 50 PLN.
 9. Bonus zostanie przelany na konto Gracza maksymalnie 48 godzin po zakończeniu promocji.
 10. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 11. Bonus ważny jest 3 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań dotyczących obrotu bonusem, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 12. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować „Super Poniedziałek”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu “Super Poniedziałek” nie zostaną aktywowane.
 13. Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 14. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem Super Poniedziałek środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 15. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane pieniądze z depozytowego salda, a następnie pieniądze z przyznanego bonusu.
 16. Do obrotu wliczane są tylko postawione i rozliczone zakłady w okresie ważności promocji.
 17. Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.
 18. Kupony, które zostały zamknięte przy użyciu opcji cashout, nie kwalifikują się do promocji.

Zasady Obrotu bonusem „Super Poniedziałek”

 1. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady pojedyncze z minimalnym kursem 1.8.
 2. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady akumulowane z minimalnym łącznym kursem 1.8, bez minimalnego kursu dla pojedynczego wydarzenia.
 3. Zakłady systemowe nie wliczają się do obrotu bonusem.
 4. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo („live”), które znajdują się w ofercie Organizatora.
 5. Środki bonusowe nie mogą być wykorzystane do umieszczenia kuponów zawierających wydarzenia z wirtualnych sportów i gier karcianych.
 6. Środki bonusowe nie mogą być także wykorzystane na kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego.
 7. Środki uzyskane z bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto depozytowe Gracza w przypadku, gdy Gracz: dokona 2-krotnego obrotu wartością bonusu.
 8. Środki bonusowe kwalifikują się do obrotu w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 9. Jeśli warunki przyznania bonusu nie zostaną spełnione w ciągu 7 dni od daty jego zaakceptowania to wartość bonusu z salda bonusowego i powiązane z tymi środkami wygrane zostaną anulowane.
 10. Gracz nie może wypłacić środków z salda bonusowego dopóki nie zostaną spełnione warunki Regulaminu. Jeśli bonus został anulowany lub wygasł, wartość bonusu i jego wygranych zostanie anulowana.
 11. Kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu.
 12. Jeśli kupon został postawiony równocześnie za środki depozytowe i bonusowe to ewentualna wygrana zostanie przelana na konto depozytowe i bonusowe proporcjonalnie względem środków, których Klient użył podczas zawierania zakładu.
 13. W przypadku gdy Gracz zrealizuje wymagany obrót to środki z salda bonusowego zostaną automatycznie przelane na saldo depozytowe.
 14. Organizator zastrzega sobie prawo do wglądu w zawarte przez Graczy zakłady, w celu sprawdzenia, czy zostały spełnione warunki obrotu, a także w celu ewentualnego anulowania środków bonusu Super Poniedziałek Graczom, którzy nadużywają lub naruszają warunki Regulaminu (np. zakłady przeciwstawne itd) lub Regulaminu zakładów online.
 15. Graczowi nie przysługuje prawo do scedowania bonusu Super Poniedziałek na osobę trzecią.
 16. Do obrotu bonusem wliczają się zakłady, które zostały postawione i rozliczone w okresie trwania promocji.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author