Silesion.PL

serwis informacyjny

SuperBets na weekend – bez ryzyka 20 PLN

SuperBets na weekend bez ryzyka 20 PLN

SuperBets na weekend bez ryzyka 20 PLN

W tygodniowym kalendarzu promocji SuperBet nie zabrakło także miejsca na zakłady o nazwie… SuperBets! Obstawiasz SuperBets bez ryzyka i zgarniasz bonusy każdego tygodnia!

W jaki sposób otrzymać bonus 20 PLN?

 • Postaw zakład w SuperBet z konta gotówkowego za minimum 20 PLN.
 • Promocyjny kupon może być singlem, lub AKO z zakładki SuperBets

Do promocji kwalifikuje się pierwszy zakład na SuperBets za minimum 20 PLN zagrany z konta depozytowego od piątku do niedzieli i rozliczony w okresie trwania promocji.

Bonus 20 PLN zostanie przelany na konto Gracza 48 do godzin po zakończeniu promocji.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Zasady przyznania bonusu w promocji „SuperBets na Weekend”

 1. W promocji biorą udział Gracze, którzy w okresie trwania promocji postawią zakład za przynajmniej 20 PLN, z zakładki „SuperBets” znajdującej się na stronie Organizatora promocji
 2. Objęty promocją zakład musi zostać złożony z konta depozytowego i zostać rozliczony do końca dnia, w którym został złożony.
 3. Tylko kupony postawione i rozliczone danego dnia objętego promocją, biorą w niej udział.
 4. Do promocji kwalifikuje się wyłącznie pierwszy kupon spełniający warunki promocji w okresie jej trwania.
 5. Promocyjny kupon może być singlem, lub kuponem akumulowanym, jednak w obrębie kuponu akumulowanego, każde ze zdarzeń musi pochodzić z zakładki „SuperBets” znajdującej się na stronie Organizatora promocji.
 6. W tej promocji nie jest wymagany minimalny kurs kuponu.
 7. Kupony złożone z jakiejkolwiek innej zakładki, aniżeli „SuperBets” nie kwalifikują do promocji.
 8. Kupony anulowane, a także zamknięte przy użyciu opcji Cashout nie będą zaliczane do wzięcia udziału w niniejszej Promocji.
 9. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 10. Bonus to 20 PLN, w przypadku, gdy pierwszy kupon spełniający warunki promocji jest przegrany. W przypadku, gdy pierwszy kupon spełniający warunki promocji jest wygrany, bonus nie przysługuje.
 11. Bonus zostanie przelany na konto Gracza 48 godzin po zakończeniu promocji.
 12. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 13. Bonus ważny jest 3 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4 Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 14. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować „SuperBets na Weekend”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu “SuperBets na Weekend” nie zostaną aktywowane.
 15. Gracz może anulować Bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 16. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu tym bonusem środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 17. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane pieniądze z depozytowego salda, a następnie pieniądze z przyznanego bonusu.
 18. Do obrotu wliczane są tylko postawione i rozliczone zakłady w okresie ważności promocji.
 19. Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.
 20. Kupony, które zostały zamknięte przy użyciu opcji cashout, nie kwalifikują się do promocji.

Zasady Obrotu Bonusem z Promocji „SuperBets na Weekend”

 1. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady pojedyncze z minimalnym kursem 1.8.
 2. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady akumulowane z minimalnym łącznym kursem 1.8, bez minimalnego kursu dla pojedynczego wydarzenia.
 3. Zakłady systemowe nie wliczają się do obrotu bonusem.
 4. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo („live”), które znajdują się w ofercie Organizatora.
 5. Środki bonusowe nie mogą być wykorzystane do umieszczenia kuponów zawierających wydarzenia z wirtualnych sportów i gier karcianych.
 6. Środki bonusowe nie mogą być także wykorzystane na kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego.
 7. Środki uzyskane z bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto depozytowe Gracza w przypadku, gdy Gracz: dokona 2-krotnego obrotu wartością bonusu.
 8. Środki bonusowe kwalifikują się do obrotu w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 9. Jeśli warunki przyznania Bonusu nie zostaną spełnione w ciągu 7 dni od daty jego zaakceptowania to wartość Bonusu z salda bonusowego i powiązane z tymi środkami wygrane zostaną anulowane.
 10. Gracz nie może wypłacić środków z salda bonusowego dopóki nie zostaną spełnione warunki Regulaminu. Jeśli Bonus został anulowany lub wygasł, wartość Bonusu i jego wygranych zostanie anulowana.
 11. Kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu.
 12. Jeśli kupon został postawiony równocześnie za środki depozytowe i bonusowe to ewentualna wygrana zostanie przelana na konto depozytowe i bonusowe proporcjonalnie względem środków, których Klient użył podczas zawierania zakładu.
 13. W przypadku gdy Gracz zrealizuje wymagany obrót to środki z salda bonusowego zostaną automatycznie przelane na saldo depozytowe.
 14. Organizator zastrzega sobie prawo do wglądu w zawarte przez Graczy zakłady, w celu sprawdzenia, czy zostały spełnione warunki obrotu, a także w celu ewentualnego anulowania środków bonusu Graczom, którzy nadużywają lub naruszają warunki Regulaminu (np. zakłady przeciwstawne itd) lub Regulaminu zakładów online.
 15. Graczowi nie przysługuje prawo do scedowania jakiegokolwiek bonusu na osobę trzecią.
 16. Do obrotu bonusem wliczają się zakłady, które zostały postawione i rozliczone w okresie trwania promocji.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author