Silesion.PL

serwis informacyjny

SuperBox w SuperBet – codziennie bonusy przez cały kwiecień

Startuje Super Box z pula nagrod 5 000 000 PLN od Superbet

Startuje Super Box z pula nagrod 5 000 000 PLN od Superbet

Kwiecień wypełniony bonusami od Superbet! Sprawdzaj codziennie swój SUPER BOX i zgarniaj bonusy każdego dnia! W piątek 1 kwietnia (to nie Prima Aprilisowy żart!) Superbet ruszył z nową akcją promocyjną, która potrwa przez cały kwiecień! W puli dla graczy jest do rozdania aż 5 000 000 PLN w bonusach! Poznaj najbardziej hojnego bukmachera na rynku polskim!

W SuperBoxie możesz liczyć codziennie na nowy bonus, aż do końca miesiąca! Naprawdę, każdego dnia! Wystarczy, że zalogujesz się na konto gracza SUPERBET i przejdziesz do zakładki Superbox w sekcji promocje, lub klikniesz skrót na stronie głównej!

W SuperBox niespodzianki czekają w zakładach sportowych, grach wirtualnych i grach w karty! Kliknij w “BOX” i się przekonaj! Zaloguj się na konto gracza i wejdź do gry!

Przez cały kwiecień, w nowej promocji legalnego bukmachera Superbet pod nazwą “SuperBox” bonusy możesz otrzymać każdego dnia! W tym miesiącu do rozdania jest aż 5 000 000 PLN w bonusach!

W jaki sposób otrzymać bonus?

 • Kliknij w box z prezentem na dany dzień w zakładce SuperBox i sprawdź co dziś na Ciebie czeka.
 • Spełnij warunki promocji.
 • Odbierz bonus i ciesz się grą w Superbet!

Niespodzianki czekają w zakładach sportowych, grach wirtualnych i grach karcianych! Kliknij w “BOX” i się przekonaj!

Akcja bardzo przypomina grudniowy „kalendarz adwentowy Superbet, ale tym razem ma ją cechować jeszcze większa różnorodność i jeszcze wyższa kwota rozdanej kasy. Superbet spodziewa się rekordowej liczby użytkowników, którzy podzielą między siebie wszystkie bonusy. Możesz do nich dołączyć, Super Box czeka z pierwszym bonusem!

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Już dziś możecie wejść na swoje konto i zobaczyć, co przygotował nasz partner na pierwszy dzień akcji. Jeśli jeszcze nie macie konta w Superbet, to perspektywa codziennego odkrywania 30 niespodzianek wydaje się ciekawym pomysłem na każdy kwietniowy poranek. Możecie się zarejestrować dziś, możecie to zrobić jutro, a nawet ostatniego dnia akcji, ponieważ można do niej dołączyć w każdej chwili. Na wszelki wypadek znajdziecie tutaj: formularz rejestracyjny Superbet.

Zasady przyznania bonusu „SUPERBOX ”

 • W ofercie promocyjnej SUPERBOX, gracz otwiera ofertę promocyjną przygotowaną na dany dzień miesiąca objętego promocją, klikając w odpowiednią zakładkę, na stronie organizatora promocji.
 • Wszelkie informacje dotyczące wymogów promocji, przekazane będą klientowi w okienku pop-up, które gracz otworzy, przystępując do promocji.
 • W okienku pop-up będzie także zawarta informacja dotycząca szczegółowego regulaminu na dany dzień miesiąca objętego promocją.
 • Organizator promocji zastrzega sobie prawo do zróżnicowania poszczególnych kwot bonusów / ofert promocyjnych dla Uczestników, a kwota ta zostanie przekazana graczowi każdorazowo w formie pop-up’u, który gracz otworzy przystępując do promocji.
 • Kwota bonusu jest określona w okienku informującym o promocji, w objęty promocją dzień.
 • Każdego dnia, objętego promocją, gracz może wziąć udział w niej tylko raz.
 • W ofercie SUPERBOX brane są pod uwagę wyłącznie środki pochodzące z salda depozytowego.
 • Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji z oferty należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.

Aktywacja bonusu w ramach oferty SUPERBOX

 • Bonus należy zaakceptować w ciągu tylu dni od zaksięgowania go na koncie Gracza, ile wskazują szczegółowe regulaminy na dany dzień promocji SUPEBOX; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 • Bonus ważny jest od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym w zależności od tego ile podaje szczegółowy regulamin promocji na dany dzień. Po spełnieniu wymagań dotyczących obrotu bonusem, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 • Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma na wykorzystanie go tyle dni ile podaje szczegółowy regulamin promocji na dany dzień, aby aktywować „SUPERBOX “. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach promocji “SUPERBOX ” nie zostaną aktywowane.
 • Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 • Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem SUPERBOX środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 • Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane pieniądze z depozytowego salda, a następnie pieniądze z przyznanego bonusu.
 • Do obrotu wliczane są tylko postawione i rozliczone zakłady w okresie ważności promocji.
 • Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.
 • Maksymalna pula bonusowa przeznaczona na promocje oferowane w ramach akcji “SuperBox” ograniczona jest do kwoty 5 000 000 PLN..

Przykładowe niespodzianki w Super Boxach

1.04.2022 – 10 PLN ZA EPL
Odbierz 10 PLN bonus na Premier League! Postępuj zgodnie z warunkami promocji podanymi w okienku SuperBox i odbierz bonus! Bonus zostanie aktywowany na koncie gracza do 48 godzin od zakończenia promocji

2.04.2022 – SUPERGAME JACKPOT HD
Wejdź do darmowej gry o 100 000 PLN w gotówce oraz motocykl Harley-Davidson! W poprzedniej rundzie 6120 uczestników podzieliło się pulą nagród 36 437 PLN, a najlepszy gracz otrzymał 8350 PLN!

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024