Silesion.PL

serwis informacyjny

Wspominając Ekstraklasę. Super Piątka z Super Regio

Wspominajac Ekstraklase. Super Piatka z Super Regio kwiecien 2022

Wspominajac Ekstraklase. Super Piatka z Super Regio kwiecien 2022

Ekscytujące mecze o utrzymanie czy może mazowieckie derby z historią w Ekstraklasie. Super Regio ma dla Was kolejny zestaw niesamowitych spotkań, a Superbet wybrał dla Was te najciekawsze.

W zakładach bukmacherskich Superbet od poczatku marca w ofercie bukmachera dostępne jest “SUPER REGIO”, czyli najbardziej rozbudowana oferta zakładów przedmeczowych i LIVE na rozgrywki 3 i 4 ligi. Superbet oferuje od dziś zakłady przedmeczowe z najszerszą ofertą na polskie rozgrywki 3 i 4 ligi oraz Puchar Polski na szczeblu centralnym i lokalnym. Do tej pory praktycznie żadna firma na rynku nie była skłonna do przyjmowania zakładów na pojedyncze zdarzenia z tego szczebla rozgrywkowego. Superbet nie boi się wyzwań i jest gotowy także na grę singlową.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

KS Raszyn – Mazur Karczew

Sobota, godzina 12:00

Gospodarze nie zachwycają formą na wiosnę. Trzy mecze i trzy porażki spowodowały, że w oczy zajrzało im widmo spadku. W obu ekipach znajdziemy „elementy ekstraklasowe”. U gospodarzy jest nim biegający po boisku Sylwester Patejuk. Gości z ławki prowadzi Tomasz Sokołowski I, którego licznik spotkań w elicie przekroczył 300. Ani jednego, ani drugiego, remis nie zadowoli, bo przecież choć w tabeli (są sąsiadami) plasują się dokładnie w połowie, to z powodu reformy rozgrywek muszą martwić się o utrzymanie.

Gryf Wejherowo – Wierzyca Pelplin

Sobota, godzina 13:00

To już koniec fazy zasadniczej w IV lidze pomorskiej, ale jeszcze nie cały skład grupy mistrzowskiej jest znany. W końcu goście z Pelplina mają jeszcze swoje szanse, ale muszą wygrać w Wejherowie. Z kolei Gryfowi do tego celu potrzebuje tylko remisu, ale trudno zakładać, że ekipa Grzegorza Lisewskiego zagra na taki właśnie wynik. Emocji z pewnością nie zabraknie!

Chełmianka Chełm – Avia Świdnik

Sobota, godzina 13:00

To prawdziwy trzecioligowy klasyk na lubelskich boiskach. Małe derby regionu budzą zawsze emocje, a dla gospodarzy mogą być okazją do pokazania, że boisko rządzi się swoimi prawami. Chełmianka przeżywa ostatnio duże kłopoty finansowe i organizacyjne notując na przekór temu bardzo dobre wyniki sportowe. Trzecie miejsce w lidze ze stratą dwóch punktów do lidera to z pewnością wynik zdecydowanie ponad stan. Po drugiej boiska zagra solidny i poukładany ligowy średniak ze Świdnika. W piłkarskim świecie funkcjonuje jednak przysłowie ‘im jest gorzej, tym jest lepiej”. Czy potwierdzi się po raz kolejny? Przekonamy się już w sobotę.

Lewart Lubartów – Powiślak Końskowola

Sobota, godzina 16:00

A miało być tak pięknie… Te słowa powtarzają sobie kibice w Lubertowie. Ich zespół po spadku z 3 ligi zanotował fatalną jesień i obecnie zamiast o powrót na wyższy poziom, walczy o utrzymanie w 4-ligowych rozgrywkach. W tej walce ma pomóc ściągnięty zimą Krystiana Żelisko, który w Lewarcie jest doskonale znany. W poprzednim sezonie zdobył dla klubu 13 bramek, ale jesień spędził w Stali Stalowa Wola. Znajomość klubu i otoczenia sprawdza się na razie znakomicie, bo w 2 wiosennych meczach zanotował już 3 trafienia. Po drugiej stronie barykady stanie jednak równie dobry (jeżeli nie lepszy super snajper. Jakub Pryliński bo o nim mowa zanotował już 17 trafień w bieżących rozgrywkach. Który z napastników będzie skuteczniejszy w sobotę?

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Polonia Warszawa

Niedziela, godzina 15:00

Kilkanaście lat temu te ekipy grały ze sobą w ekstraklasie, teraz walczą na szczycie rozgrywek… 3 ligi grupy I. Dla Świtu to mecz ostatniej szansy, jeżeli ekipa z Nowego Dworu Mazowieckiego ma się jeszcze włączyć w walkę o awans. Tylko w nieco lepszej sytuacji są „Czarne Koszule|. Będący ostatnio w znakomitej dyspozycji podopieczni Rafała Smalca w przypadku zwycięstwa będą mieli w zanadrzu domowy mecz z liderującą Legionovią. Więcej atutów widać po stronie gości.

____

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024