Silesion.PL

serwis informacyjny

Roboty mobilne Etisoft Smart Solutions wyróżnione w konkursie „(R)ewolucja przemysłowa”

Roboty mobilne Etisfot Smart Solutions wyroznione w konkursie rewolucja przemyslowa

Roboty mobilne Etisfot Smart Solutions wyroznione w konkursie rewolucja przemyslowa

Roboty mobilne AGV/AMR autorstwa ekspertów z Etisoft Smart Solutions nagrodzone po raz kolejny! Innowacyjna Platforma Robotów DBR77.com docenił rozwiązanie i przyznała wyróżnienie w konkursie „(R)ewolucja przemysłowa” w kategorii „Projekt, który prezentuje wzrost efektywności i wydajności pracy na stanowisku” za opracowanie autorskiego „Zintegrowanego systemu intralogistycznego bazującego na robotach mobilnych AGV/AMR”.

Rozwiązanie to z powodzeniem funkcjonuje od 2020 roku w zakładzie produkcyjnym Lumileds, globalnego lidera w dziedzinie technologii oświetleniowej dla branży automotive. Jego celem była automatyzacja procesów dostawy komponentów na linię produkcyjną oraz wyrobów gotowych do strefy wysyłki z przepustowością 30 palet na godzinę.  

– Cieszę, się, że nasze rozwiązanie dla Lumileds oparte o roboty AGV/AMR własnej produkcji spotkało się z uznaniem kapituły konkursu – mówi Wojciech Klein, ekspert Etisoft Smart Solutions odpowiedzialny za wdrożenie. – Obserwujemy, że coraz więcej firm szuka dopasowanych do swojej specyfiki systemów wykorzystujących roboty mobilne. Główne motywacje to wyzwania związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi i chęć optymalizacji oraz lepszej mierzalności procesów.

Wyróżnienie przyznane przez Platformę Robotów DBR77.com jest ważne tym bardziej, że buduje ona nowatorską społeczność skupioną wokół robotyzacji. To wirtualna przestrzeń umożliwiająca firmom produkcyjnym zaprojektowanie stanowiska pracy wykorzystując narzędzie 3D i dobór robota zgodnie z ich potrzebami:  w oparciu o analizę finansową i operacyjną stanowiska.

Roboty mobilne Etisfot Smart Solutions wyróżnione w konkursie _(R)ewolucja przemysłowa_
Roboty mobilne Etisfot Smart Solutions wyróżnione w konkursie _(R)ewolucja przemysłowa_

Warto także dodać, że wdrożenie ESS po raz pierwszy zostało dostrzeżone podczas 20. edycji Gali Logistyki, Transportu i Produkcji, gdzie zdobyło wyróżnienie w kategorii Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu, Produkcji 2020.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024