Silesion.PL

serwis informacyjny

Super Bowl 2021: transmisja na żywo w TVP Sport

Super Bowl LV: mecz Kansas City Chiefs vs. Tampa Bay Buccaneers

  • Kiedy mecz: poniedziałek, 9 lutego o godzinie 0:30 czasu polskiego
  • Transmisja: niedziela 23:35 TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna
  • Kto skomentuje: Jakub Kazula, Piotr Bera
  • Prowadzący studio: Maciej Kurzajewski
  • Goście/eksperci: Michał Gutka, Dawid Biały

Największe i najważniejsze wydarzenie w amerykańskim sporcie będzie można obejrzeć w tym roku na żywo na antenie TVP Sport, TVPSPORT.PL i w naszej aplikacji! W nocy z 7 na 8 lutego publiczny nadawca pokaże mecz futbolu amerykańskiego – 55. Super Bowl. W finale NFL zmierzą się Kansas City Chiefs oraz Tampa Bay Buccaneers ze słynnym Tomem Bradym w składzie.

Super Bowl 2021: kiedy i gdzie odbędzie się finał?

Od pewnego czasu decydujący o Super Bowl mecz rozgrywany jest w pierwszą niedzielę lutego. W 2021 roku gospodarzem zmagań będzie Raymond James Stadium w Tampie. Obiekt może pomieścić 65 tysięcy widzów, ale w czasach pandemii obecność tak dużej publiki będzie niemożliwa. Spotkanie obejrzy jednak 22 tysiące fanów oraz 7500 specjalnie zaproszonych przedstawicieli walczących z koronawirusem służb medycznych. Będą oni wybrani przez stanowe służby zdrowia.

Super Bowl 2021: transmisja, kiedy i o której?

Najważniejszy mecz dla fanów futbolu amerykańskiego będzie można w tym roku obejrzeć w TVP Sport, TVPSPORT.PL i w naszej aplikacji. Początek transmisji w niedzielę 7 lutego o 23:35. Mecz rozpocznie się ok. godziny 0:30.

Super Bowl 2021. Kto wystąpi w Halftime Show?

Ważnym elementem jest przerwa i występ gwiazd muzyki. W tzw. Halftime Show w ostatnich latach występowali m.in. Beyonce, Justin Timberlake, Coldplay, Lady Gaga czy Jennifer Lopez. W tym roku główną atrakcją będzie występ the Weeknd, czyli bardzo popularnego kanadyjskiego artysty.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024