Silesion.PL

serwis informacyjny

Strona legalnego bukmachera PZBuk już działa!

Cherry Online Polska, operator gier i spółka zależna Cherry AB, wprowadziła na polski rynek PZBuk, nową markę zakładów bukmacherskich.

Nazwę marki można przetłumaczyć jako “Polski bukmacher” i odpowiada ona nazwom największych polskich związków sportowych.

Lahence Merzoug, CEO Comeon powiedział:

“Nasza polska licencja na zakłady sportowe pozwala nam uruchomić jedną z pierwszych marek na polskim rynku gier. W serwisie PZBuk.pl możemy oferować nasze usługi online, które są w pełni zgodne z polskimi przepisami. PZBuk będzie marką, która wypełni ekscytującą i intuicyjnie prostą treścią i będzie dobrym dodatkiem do polskiego rynku.”

PZBuk (Polskie Zakłady Bukmacherskie) oferuje zakłady bukmacherskie zarówno przedmeczowe, jak i na żywo i jest przeznaczony dla klientów z Polski. Cherry Online Polska jest dziewiątym operatorem, który uzyskał licencję na polskim rynku, oraz jedną z trzech firm, które otrzymały licencję po wprowadzeniu obowiązujących przepisów w dniu 1 kwietnia 2017 r.

CHERRY Cherry jest innowacyjną i szybko rozwijającą się firmą gry, rozrywka i media. Firma została założona w 1963 roku i obecnie Cherry działa poprzez pięć zróżnicowanych obszarów biznesowych: gry online, rozwój gier, marketing online, technologia gier i kasyno. Celem Grupy jest rozwój organiczny w połączeniu ze strategicznymi akwizycjami szybko rozwijających się spółek. Cherry zatrudnia około 1400 osób i ma około 9250 akcjonariuszy. Akcje klasy B spółki notowane są na giełdzie Nasdaq Stockholm, Mid Cap. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.cherry.se. PZBuk – nowy serwis bukmacherski w Polsce od Cherry został zmodyfikowany: 15 października

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author