Silesion.PL

serwis informacyjny

SpongeBob Film: Na ratunek – w kinach 31 lipca 2020

Zmiany, zmiany, zmiany. W świecie SpongeBoba Kanciastoportego czas na wielkie zmiany. Musiał pożegnać się ze swym ukochanym Bikini Dolnym, w którym spędził tyle lat. No, ale nie miał wyboru. Musiał wyruszyć na ratunek Gacusiowi, swemu ukochanemu przyjacielowi.
Oto pierwszy zwiastun komedii animowanej „SpongeBob Film: Na ratunek”, którą w kinach zobaczymy 31 lipca 2020 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=c1kZtnpD9vY

Jesteście gotowi? Tak jest, kapitanie. Nie słyszałem! Tak jest, kapitanie! Oooooo! Kto ananasowy pod wodą ma dom? Spongebob Kanciastoporty! Czy chcecie zobaczyć film o chłonnym, porowatym i żółtym stworzeniu żyjącym w ananasie pod powierzchnią morza?
W zwiastunie filmu animowanego Paramount Pictures SpongeBob Film: Na ratunek (The SpongeBob Movie: Sponge on the Run) ukochany zwierzak SpongeBoba, Gacek, zostaje porwany.

Kiedy Gacek zaginął, SpongeBob i Patryk wyruszją do Lost City of Atlantic City, aby sprowadzić Gacka z powrotem do Bikini Dolnego. W trakcie wzlotów i upadków misji ratunkowej SpongeBob i jego przyjaciel udowadniają, że nie ma nic silniejszego niż siła przyjaźni.

W filmie zobaczymy samego Keanu Reevesa, a Cyndi Lauper napiała do niego oryginalne piosenki.

Zwiastun rozpoczyna się od entuzjastycznego otwarcia SpongeBob The Krusty Krab. „Kocham moje życie”, deklaruje, gdy klienci restauracji kibicują mu.

W domu SpongeBob mówi Gacka, że go kocha, i wspominają dzień, w którym się spotkali. Retrospekcja następnie pokazuje młodego SpongeBoba w Camp Coral. Po upadku ze schodów SpongeBob spotyka ślimaka i pyta przyszłego zwierzaka, czy mogą być przyjaciółmi. Ślimak reaguje rzucając się na SpongeBob.

Kiedy zwiastun powraca do współczesności, SpongeBob zdaje sobie sprawę, że Gacek zniknął. „Gacek został porwanym ślimakiem” – podsumowuje.

SpongeBob wkrótce rekrutuje Patryka, aby pomógł znaleźć Gacka i najlepsi przyjaciele wyruszają na epicką przygodę. Podczas wyprawy krzyżują ścieżki ze stosem mędrców, po których pływa głowa Reevesa. „Nazywaj mnie mędrcem” – mówi postać Reevesa. „Jestem stworzony z mędrca i jestem mędrcem. Więc to działa całkiem nieźle”.

Gąbka i rozgwiazda przybywają później do Lost City of Atlantic City, gdzie łatwo rozprasza ich wata cukrowa, lody, churros i hazard.

„To będzie jak kumpel” – mówi Patryk jadąc samochodem. SpongeBob odpowiada: „Och, kocham twoje poczucie ironii, Patrick”. Rozgwiazda reaguje, wyjmując deskę do prasowania i przesuwając żelazko po swetrze. „Uwielbiam też moje poczucie prasowania”.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023