Silesion.PL

serwis informacyjny

BETFAN zbiera rozrywkowe plony!

Wystawianie zakładów na „rozrywkę” nie jest wdzięcznym zajęciem dla bukmacherów. Warunki rozliczenia nie zawsze są jasne dla Graczy, a czasem nawet zdarza się, że i dla nich ten segment zakładów nie jest atrakcyjny.

Legalny polski bukmacher BETFAN na tym polu coraz śmielej sobie radzi, czego widać coraz pokaźniejsze efekty – szczególnie można to zauważyć po drugim, długim listopadowym weekendzie, gdzie można było znaleźć ciekawe typy na wydarzenia okołosportowe.

Flagowym produktem był zakład na to, czy Mariusz „Pudzian” Pudzianowski zakończy walkę z Erko Junem ręką „śmierci”. Parę Graczy skusiło się na ten typ i mogą być oni usatysfakcjonowani z tego powodu. Ambasador BETFAN ostatni cios w walce z gwiazdą Instagrama zadał swoją prawicą ku uciesze wszystkich obstawiających. Ekipa bukmachera w social mediach odpowiednio zareklamowała ten zakład, nawiązując do wpisu „Pudziana” na Instagramie, w którym jego sylwetka została przerobiona na jednego z bohaterów komiksów Marvela.

Ta postać miała charakterystyczną rękawicę. To właśnie była główna oś wokół której kręciła się promocja na walkę wieczoru w formule MMA w stolicy Chorwacji, Zagrzebiu. Poza tym legalny polski bukmacher BETFAN mógł się pochwalić najlepszymi kursami na to wydarzenie, podkreślając to, że jest związany z byłym strongmanem.

Najwięcej zagrań można było jednak zaobserwować przy innym zakładzie. 9 listopada – oprócz wspomnianej walki – doszło do niepozornego zdarzenia, które odbiło się szerokim echem w sportowych mediach. Niepozorny mecz Wisły Płock z Cracovią urósł do wydarzenia dużej rangi, dzięki osobom szkoleniowców obu ekip. Sam mecz był nudny jak przysłowiowe „flaki z olejem”. Jednak nie to było najważniejsze.

Trener Wisły Płock, Radosław Sobolewski od lat ma konflikt ze szkoleniowcem Cracovii, Michałem Probierzem. Ich niesnaski sięgają odległych czasów, kiedy drugi z wymienionych był trenerem krakowskiej Wisły, a pierwszy był jej piłkarzem. Panowie wówczas się pokłócili nie do końca wiadomo o co, aczkolwiek dawało się to odczuć. Kiedy Sobolewski zakończył piłkarską karierę i został trenerem, obie zwaśnione strony spotkały się podczas derbów Krakowa – z tymże tym razem bossem „Białej Gwiazdy” był były podopieczni Michała Probierza. Panowie postanowili wykorzystać tę sytuację, aby po raz kolejny przypomnieć piłkarskiej Polsce o swoim konflikcie. Po prostu nie podali sobie dłoni podczas prezentacji obu zespołów. Następne spotkanie przypadło na sobotę, 9 listopada br., co skrzętnie wykorzystał legalny polski bukmacher BETFAN.

Bukmacherzy postanowili wykorzystać tę sytuację i wystawili zakład na to, czy obaj trenerzy podadzą sobie dłonie. Większość Graczy grało na to, że nie podadzą sobie dłoni, a jednak tak się nie stało. Sobolewski i Probierz uścisnęli sobie ręce i przez to część Graczy mogła się ucieszyć z tego, że postawili na nieoczywisty zakład.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że BETFAN ma o wiele więcej takich zakładów, dlatego warto wpaść na ich stronę i zobaczyć co „w trawie piszczy”.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024