Silesion.PL

serwis informacyjny

Specjalna oferta BETFAN na weekend – Polskie Strzelby

Betfan placi za gole Polskich strzelb

Betfan placi za gole Polskich strzelb

Nasi szalejący w ofensywie rodacy znajdują się ostatnio w wyśmienitej dyspozycji. Zarówno Lewandowski, Milik i Piątek trafiali do bramek rywali w poprzedniej kolejce i będą czyhać na powtórzenie tego wyniku w nadchodzący weekend. Wszyscy trzej swoje mecze rozegrają w niedziele.

Lewemu przyjdzie mierzyć się w Monachium z Greuther Furth (ostatnią drużyną tabeli Bundesligi) i z pewnością on, jak i cały Bayern, będą chcieli zmazać plamy po ostatnich niepowodzeniach z Bochum i Salzburgiem.

Arkadiusz Milik stanie naprzeciwko Clermont i powalczy o przedłużenie swojej serii meczów z golem do 4 spotkań. Polak znajduje się wg mediów w pewnym konflikcie Jorge Sampaolim i tylko kolejnymi trafieniami może przekonać do siebie argentyńskiego szkoleniowca.

Krzysztof Piątek z kolei odbudowuje się we Fiorentinie. Na wypożyczeniu w Serie A zanotował już 3 występy, zdobywając bramkę w ostatnim z nich. Krzysiek na pewno będzie chciał iść za ciosem i na dobre wrócić do strzeleckiej dyspozycji.

Jakie są warunki naszej promocji? Należy zagrać dowolny kupon SOLO/AKO za 99zł, z minimalnym kursem 2.50. To jedyny warunek jaki trzeba spełnić aby otrzymać od nas freebet za gole Polaków! BETFAN płaci 100zł jeżeli każdy trafi przynajmniej raz50zł jeżeli gole zdobędzie dwóch z trzech wyznaczonych rodaków i 25zł jeżeli do siatki trafi tylko jeden z nich. Patrząc na formę naszego ofensywnego trio – nagroda niemal gwarantowana!

Życzymy udanego weekendu i jak zawsze – Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023