Silesion.PL

serwis informacyjny

Polski pojedynek w derbach Turynu!

pilka nozna trener trening futbolowki

pilka nozna trener trening futbolowki

Juventus : Torino (piątek, 18.02, 20:45)

Stare, sportowe porzekadło głosi, że derby rządzą się swoimi prawami. Reguły te są najczęściej bezwzględne i brutalne – takie jak nierzadko bywają pojedynki między sąsiadującymi rywalami. Przed nami kolejna odsłona lokalnego starcia, tym razem we włoskim, klasycznym wydaniu.

Juventus nie rozgrywa z pewnością wymarzonego sezonu. Po straceniu tytułu mistrzowskiego na rzecz Interu, odejściu Cristiano Ronaldo, powrocie Allegriego i wielu zmianach personalnych w zespole i sztabie szkoleniowym – drużyna miała na nowo zbudować swoją tożsamość. Póki co ten proces doświadcza jednak wielu perturbacji i wydaje się, że turyńczykom daleko jest jeszcze do optymalnej dyspozycji. Ich poprzednie spotkania mogą jednak zasiewać ziarna pokaźnego optymizmu – Juve ostatniej porażki w lidze doznało 27 listopada, notując od tamtej pory 7 zwycięstw i 4 remisy.

Torino jest z kolei na ten moment typową drużyną środka tabeli. Zajmując 10 miejsce mają jedenaście punktów przewagi nad strefą spadkową i dziewięć punktów straty do strefy pucharowej. O ile nie uda się nawiązać do sezonu 18/19, kiedy ich ulubieńcy zagwarantowali sobie prawo udziału w kwalifikacjach do Ligi Europy (ulegli w ich ostatniej fazie Wolverhampton), kluczowe jest uniknięcie scenariusza z ostatnich sezonów i nerwowej walki o utrzymanie.

W związku ze sporymi problemami kadrowymi ekipy Ivana Jurica, szczególnie w środku pola, spore szanse na występ od pierwszej minuty ma Karola Linetty. Polak uzbierał w tym sezonie dwie asysty w czternastu występach w Serie A i wciąż czeka na swoje pierwsze trafienie. W bramce Starej Damy z pewnością oglądać będziemy Wojtka Szczęsnego, więc w derbach Turynu powinniśmy być również świadkami polskiego pojedynku!

Według specjalistów BETFAN zdecydowanym faworytem spotkania są gospodarze. Prawdopodobnie do tej opinii przychyliłoby się większość kibiców i obserwatorów ligi włoskiej. Szanse na zwycięstwo Juventusu analitycy oceniają na 60%. W ostatnich 5 meczach Wojtek Szczęsny 3 razy zachował czyste konto i z pewnością będzie chciał powtórzyć ten wyczyn w piątkowy wieczór. Czy te plany pokrzyżuje Karol Linetty? Na pewno miło byłoby obserwować derbowy pojedynek z Polakami w kluczowych rolach!

K.Linetty strzeli, 50zł —-> 638zł

Juventus wygra + W.Sczęsny czyste konto, 200zł —> 424zł (zakład skonstruowany przy użyciu BET BUILDERA!)

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024