Silesion.PL

serwis informacyjny

Śląsk Wrocław prezentuje nowe wyjazdowe koszulki na sezon 2023/2024

Śląsk Wrocław prezentuje nowe wyjazdowe koszulki na sezon 2023 2024

fot. Dawid Antecki/slaskwroclaw.pl.

Śląsk Wrocław, znany ze swojego charakterystycznego zielono-biało-czerwonego stylu, przedstawia swoje nowe wyjazdowe koszulki na nadchodzący sezon 2023/2024. Koszulki zostały stworzone we współpracy z renomowaną firmą Nike oraz 11teamsports, oficjalnym dystrybutorem sprzętu sportowego klubu.

Minimalistyczny wzór w połączeniu z najwyższą jakością oferowaną przez firmę Nike, jednego z liderów w produkcji odzieży sportowej na świecie, sprawiają, że nowe komplety koszulek Śląska Wrocław wyróżniają się na tle innych klubów. Warto dodać, że w sezonie 2023/24 ten sam model koszulek będzie używany m.in. przez takie potęgi światowego futbolu jak FC Barcelona, PSG, Liverpool FC, Chelsea czy Inter Mediolan.

Na koszulce widnieje haftowane czarne logo Nike umieszczone na prawej piersi oraz żakardowy herb zielono-biało-czerwonych, obszyty zieloną nicią, z białą gwiazdką u góry, na lewej piersi. Charakterystyczna szarfa w barwach zielono-biało-czerwonych zdobi lewy rękaw, a z prawej strony na dole koszulki znajduje się unikatowy hologram potwierdzający oryginalność produktu. Logo sponsora, nazwiska zawodników oraz numery będą wykonywane w zielonym kolorze, co dodatkowo podkreśla klubowy charakter.

Kibice oraz miłośnicy klubu mają możliwość zakupu nowych trykotów na oficjalnej stronie sklepu internetowego klubu – sklep.slaskwroclaw.pl. Natomiast od 25 lipca, koszulki będą dostępne w FanShopach #NaStadionie i #Oporowska.

Cena nowych wyjazdowych koszulek meczowych Śląska Wrocław wynosi 249 złotych. Sklep internetowy oferuje również opcję personalizacji koszulki oraz darmową wysyłkę na terenie Polski dla zamówień powyżej 299 złotych. Dodatkowo, produkty dostępne są również dla klientów z Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii.

Karnetowicze, czyli wierni kibice z karnetami na mecze, mają również powód do radości. W sklepach stacjonarnych klubu koszulki wyjazdowe będą dostępne z 15% zniżką.

Śląsk Wrocław z dumą prezentuje nowe koszulki, które już teraz zdobywają uznanie wśród fanów piłki nożnej i kibiców klubu. Barwne barwy klubu zostają podkreślone w wyjątkowy sposób, a wysoka jakość wykonania koszulek z pewnością przypadnie do gustu zarówno zawodnikom, jak i wiernym kibicom.

Lista numerów piłkarzy Śląska Wrocław na sezon 2023/2024:

4. Łukasz Bejger

5. Aleks Petkov

6. Szymon Lewkot

7. Kenneth Zohore

8. Patrick Olsen

9. Erik Expósito

10. Matias Nahuel Leiva

11. Dennis Jastrzembski

12. Rafał Leszczyński

13. Krzysztof Kurowski

17. Petr Schwarz

18. Karol Borys

19. Patryk Janasik

20. Adrian Bukowski

21. Patryk Szwedzik

22. Mateusz Żukowski

24. Piotr Samiec-Talar

25. Marcel Zylla

26. Burak Ince

27. Martin Konczkowski

28. Michał Rzuchowski

30. Bartosz Głogowski

31. Jakub Lutostański
33. Jehor Macenko

34. Konrad Poprawa

35. Kacper Trelowski

36. Miłosz Kurowski

37. Aleksander Wołczek

38. Stanisław Szczyrek

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *