Silesion.PL

serwis informacyjny

Bonus 600 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo polskiej drużyny w 1. meczu II rundy el. Ligi Konferencji Europy

Bonus 600 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo polskiej drużyny w 1. meczu II rundy el. Ligi Konferencji Europy

Superbet prezentuje wyjątkową okazję dla wszystkich fanów piłki nożnej w Polsce. Teraz każdy, kto zarejestruje się w Superbet przy użyciu kodu LEGBUK i wpłaci pierwszy depozyt o minimalnej wartości 50 zł, może skorzystać z atrakcyjnych bonusów i postawić zakład na zwycięstwo jednej z polskich drużyn (Lecha, Pogoni lub Legii) w 1. meczu II rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy!

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy postawić swój pierwszy kupon singiel z minimalną stawką 2 PLN, wybierając zakład z oferty przedmeczowej na zwycięstwo dowolnej polskiej drużyny w meczu II rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. Niezależnie od wyniku zakładu, każdy gracz, który wpłacił pierwszy depozyt o wartości 50 PLN, otrzyma ekskluzywny freebet o wartości 34 PLN!

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

Jak skorzystać z promocji “Bonus 600 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo polskiej drużyny w 1. meczu II rundy el. Ligi Konferencji Europy”:

  1. Zarejestruj się w Superbet, wprowadzając kod LEGBUK.
  2. Wpłać pierwszy depozyt o minimalnej wartości 50 zł.
  3. Postaw swój pierwszy kupon singiel na zwycięstwo dowolnej polskiej drużyny (Lecha, Pogoni lub Legii) w 1. meczu II rundy el. Ligi Konferencji Europy, stawiając minimalnie 2 PLN.

Naliczenie bonusu:

Aby w pełni zrozumieć zasady naliczenia bonusu, przyjrzyjmy się poniższemu przykładowi:

Jeżeli Gracz postawi pierwszy kupon singiel po założeniu konta, stawiając zakład na zwycięstwo Lecha Poznań w meczu z Kauno Zalgiris i zakład zostanie rozliczony jako wygrany, Gracz otrzyma standardową wygraną za kupon oraz dodatkowy bonus w wysokości 600 PLN!

Bonus 600 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo polskiej drużyny w 1. meczu II rundy el. Ligi Konferencji Europy

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *