Silesion.PL

serwis informacyjny

Siatkarski 10% Cashback od Betclic + Liga

W związku z rozpoczynającymi się Mistrzostwami Europy w siatkówce mężczyzn, Betclic przygotował specjalną promocję dla swoich graczy, 10% cashback od postawionej stawki nawet do 500zł!

Aby dołączyć do promocji należy kliknąć „DOŁĄCZ TUTAJ”. Zakłady kwalifikujące się do promocji, obejmują zakłady na siatkówkę PRE/LIVE w dniach 12.09. – 19.09., z minimalnym kursem 1.50 i za dowolną stawkę.

W przypadku nietrafionego zakładu, spełniającego powyższe warunki, otrzymasz 10% postawionej stawki, aż do 500 zł!

Drugą, rówolegle prowadzoną promocją jest drugi tydzień Ligi Betclic , w której gracze po raz kolejny mogą zbierać punkty za każdą postawioną złotówkę, a konkretniej 3 punkty za każdą postawioną złotówkę na kuponie wielokrotnym i 2 punkty za każdą postawioną złotówkę na kuponie pojedynczym. Do promocji kwalifikują się zakłady pojedyncze i wielokrotne na piłkę nożną, z min. kursem 1.50 i z minimalną stawką 1 zł. Promocja trwa od 10.09. do 15.09. 30 graczy z najwyższą liczbą punktów zostanie nagrodzona bonusami:

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author