Silesion.PL

serwis informacyjny

Polska faworytem mistrzostw Europy! Kursy bukmachera

Kursy bukmacherskie przed mistrzostwami Europy w siatkówce mogą napawać optymizmem polskich kibiców. Biało-Czerwoni są faworytem turnieju, a to, że zdobędziemy medal, uznaje się niemal za pewnik! Groźni będą także Rosjanie i Francuzi. Co jeszcze znajduje się w ofercie legalnego bukmachera TOTALbet?

Mistrzostwa Europy odbędą się w dniach 12-29 września. Impreza po raz pierwszy rozegrana zostanie w szerokim formacie – wystartuje aż 24 reprezentacji, a mecze zaplanowano w dziewięciu miastach w czterech krajach (Belgia, Francja, Holandia, Słowenia). Polacy zagrają w grupie D w Rotterdamie, a zmierzymy się z Holandią, Estonią, Ukrainą, Czechami i Czarnogórą. Na tym etapie tylko gospodarze wydają się być przeciwnikiem, który może zagrozić podopiecznym Vitala Heynena. Dlatego TOTALbet oferuje kurs w wysokości 4.00 na to, że wygramy grupę bez straty seta!

Eksperci podkreślają, że mamy łatwą drogę do półfinału, bo dopiero w tej fazie możemy trafić na Francję, Rosję lub Włochy. Na papierze wszystko wygląda więc optymistycznie, co potwierdzają bukmacherzy. W TOTALbet można postawić, że zagramy w ćwierćfinale, z mnożnikiem stawki wynoszącym zaledwie 1.10. Półfinał Biało-Czerwonych to kurs 1.20, a medal 1.35! Jeśli ktoś uważa to za zbytni optymizm, może postawić, że Polska nie stanie na podium (kurs 2.95).

Ciekawa jest oferta, kto zostanie mistrzem Europy. Faworytem jest Polska, kurs na to, że zajmiemy pierwsze miejsce, wynosi 3.60. Wysoko stoją notowania Rosjan (3.80) i Francji (4.50). Nieco niżej ocenia się szanse Włochów (7.00) i Serbii (10.00). Kolejna półka to Bułgaria (25.00), Słowenia (30.00), Niemcy (35.00), Belgia (50.00) i Holandia (75.00).

Mocno wyglądamy także w klasyfikacjach indywidualnych. Nasi zawodnicy są faworytami do nagrody dla najlepszego przyjmującego turnieju (Wilfredo Leon – kurs 2.25) oraz środkowego (Michał Bieniek – 2.25). Na drugim miejscu ocenia się szanse Fabiana Drzyzgi na nagrodę dla najlepszego rozgrywającego (kurs 3.00) oraz Pawła Zatorskiego na wyróżnienie dla libero (kurs 2.50). Mamy nadzieję, że będzie to dla nas tak radosny turniej, jak wskazują kursy bukmacherów!

Wszystkie mecze mistrzostw Europy siatkarzy można obstawiać na TOTALbet

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024