Silesion.PL

serwis informacyjny

Serial dokumentalny o Bayernie Monachium w Amazon Prime Video

Kamery z bliska pokażą drużynę Hansiego Flicka i przeniosą kibiców do samego serca klubu. Zobaczą oni historyczne sukcesy z poprzedniego sezonu – potrójną koronę, Superpuchar Niemiec i Europy, Klubowe Mistrzostwa Świata, a także treningi i wyjazdy z Manuelem Neuerem, Robertem Lewandowskim, Thomasem Mullerem i spółką, spotkania zarządu z Karlem-Heinzem Rummenigge, Oliverem Kahnem i Hasanem Salihamidziciem – czytamy na oficjalnej stronie Bayernu Monachium. Premiera serialu o niemieckiej drużynie planowana jest na jesienią 2021 roku

Jesteśmy dumni z tego, że będziemy mogli opowiedzieć historię Bayernu za pośrednictwem tego serialu. To jest historia wielkiego sukcesu – powiedział szef klubu, Karl Heinz Rummenigge – Zwłaszcza teraz, w czasach koronawirusa, ta produkcja jest wspaniałą szansą dla naszych fanów, aby z pierwszej ręki doświadczyć tego, co dzieje się w klubie.

Ten dokument to wielka szansa na zaznaczenie obecności Bayernu na świecie. Możemy dotrzeć do milionów ludzi i podekscytować ich naszą historią. Ten dokument to kolejny, ważny krok w przyszłość dla naszego klubu – mówi Oliver Kahn, były bramkarz mistrza Niemiec.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024