Silesion.PL

serwis informacyjny

Samuel Mraz i Lorenco Šimić zadebiutowali w Zagłębiu Lubin

W meczu 1. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy w sezonie 2020/2021 piłkarze KGHM Zagłębia Lubin pokonali Lecha Poznań 2:1. W tym spotkaniu zadebiutowali nowi gracze “Miedziowych, Lorenco Šimić i Samuel Mraz.

23 – letni Słowak pojawił się w meczu z Lechem Poznań w wyjściowym składzie i w 67. minucie został zmieniony przez Roka Sirka. W czasie, w którym przebywał na boisku zaprezentował się z dobrej strony, mając co najmniej dwie okazję do zdobycia bramki!Z kolei 24-letni Chorwat pojawił się na boisku w 90. minucie zmieniając Damjana Bohara. Lorenco Šimić dołączył do zespołu kilka dni wcześniej, podpisując z klubem trzyletnią umowę. W przeszłości występował między innymi w Hajduku Split, Empoli, SPAL czy ostatnio Sampdorii Genua.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024