Silesion.PL

serwis informacyjny

Ruszyła Loteria Świąteczna forBET

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się do Loterii Świątecznej, to zrób to teraz! Od poniedziałku 23 listopada bukmacher forBET rozpoczyna okres zbierania losów, który potrwa do 29 listopada. Pierwsze losowanie pośrednie z pulą nagród 10 000 PLN już 1 grudnia!

Od momentu zapisu za wszystkie Twoje kupony zagrane ze stawką minimum 25 PLN otrzymasz los, który weźmie udział w losowaniu. Im więcej losów, tym większą masz szansę na wygraną. Dodatkowo, w niektóre dni będzie możliwość uzyskania Extra szansy – podwójnej lub nawet potrójnej liczby losów za każdy kupon. Na uczestników loterii czekają również specjalne promocje, które nie będą dostępne dla innych graczy.

Czeka na Ciebie również nagroda główna w losowaniu finałowym w wysokości aż 50 000 PLN Cała pula nagród to aż 200 000 PLN! Jeżeli jeszcze się nie zapisałeś, to zrób to teraz i wejdź do gry o super nagrody!

Losowania nagród
Każdy los, to Twoja okazja na wygraną w naszych losowaniach. Gromadź ich jak najwięcej i zwiększ swoje szanse!

Ekstra szansa
We wskazane dni za każdy kupon ze stawką minimum 25 PLN otrzymasz dodatkowe losy. Nie przegap tej okazji!

Specjalne promocje
Dla wszystkich Uczestników loterii w okresie jej trwania, czekają atrakcyjne promocje!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024