Silesion.PL

serwis informacyjny

Roland Garros: Świątek i Hurkacz bez ryzyka w forBET

Zaczynamy wielkie, tenisowe granie w Paryżu, czyli Roland Garros. Razem z Wami ściskamy kciuki za naszych zawodników i liczymy, że zobaczymy ich w drugiej rundzie.

Specjalnie dla fanów tenisa zakłady bukmacherskie forBET mają zakład BEZ RYZYKA na zwycięstwa w pierwszej rundzie Igi Świątek oraz Huberta Hurkacza. Rywalką Igi będzie Selena Janicijevic,, zdecydowanie trudniejsze zadanie czeka Huberta, który zagra z Novakiem Djokovicem.

Stawiając na wygraną Igi i Huberta nic jednak nie ryzykujecie. Wystarczy zagrać kupon, spełniający poniższe warunki, a w przypadku porażki Igi lub Huberta otrzymacie zwrot stawki w postaci bonusu!

Zasady promocji:

1. Organizatorem jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.

3. Promocja obowiązuje od 24.05.19, od godz. 14:00 do rozpoczęcia pierwszego meczu objętego promocją.

4. Stawka kuponu kwalifikującego się do promocji musi wynosić dokładnie 59 PLN lub 99 PLN.

5. Aby skorzystać z promocji należy postawić kupon DUBEL, na którym znajdą się przedmeczowe TYPY na zwycięstwa Igi Świątek oraz Huberta Hurkacza w meczach pierwszej rundy Roland Garros

6. Zwrot stawki w postaci bonusu zostanie przyznany w przypadku gdy Iga Świątek lub Hubert Hurkacz przegrają swoje mecze.

7. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe.

8. Obrót bonusem wynosi 4x po kursie minimalnym 2.0. Bonus oczekuje w kolejce przez 30 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni.

9. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy do 24h po zakończeniu ostatniego z meczów na kuponie.

10. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author