Silesion.PL

serwis informacyjny

Robert Lewandowski podziekował kolegom i kibicom Bayernu Monachium

Robert Lewandowski facebook

Robert Lewandowski facebook

Robert Lewandowski w serwisie społecznościowym Facebook skierował specjalne słowa do kibiców, pracowników i kolegów z Bayernu Monachium.

“Dziękuję kolegom z drużyny, członkom sztabu, kierownictwu klubu i wszystkim pracownikom, którzy zawsze mnie wspierali i którzy sprawili, że wspólnie mogliśmy zdobywać trofea dla FC Bayern Monachium. Jestem dumny z tego co razem osiągnęliśmy. Przede wszystkim dziękuję jednak kibicom, bo to wy tworzycie ten Klub. My piłkarze jesteśmy tu tylko przez chwilę. Dla mnie ta chwila trwała 8 wspaniałych lat i na zawsze pozostanie w moim sercu” – napisał na swoim koncie Facebook.

Przypomnijmy: w sobotę FC Barcelona i Bayern Monachium porozumiały w sprawie transferu Roberta Lewandowskiego. Jak poradzi sobie LEWY w Barcelonie?

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024