Silesion.PL

serwis informacyjny

Oficjalnie: FC Barcelona i Bayern Monachium porozumiały w sprawie transferu Roberta Lewandowskiego

Principio de acuerdo para el traspaso de Lewandowski

Principio de acuerdo para el traspaso de Lewandowski

Oficjalna strona FC Barcelona poinformowała o porozumeniu z Bayernem Monachium w sprawie transferu Roberta Lewandowskiego.

Także na oficjalnej stronie internetowej Bayernu Monachiumu pojawiła się informacja dotycząca transferu Roberta Lewandowskiego do Barcelony.

Mamy ustne zobowiązanie ze strony Barcelony. To dobrze dla obu klubów, że mamy jasność. Robert jest bardzo zasłużonym zawodnikiem, wygrał z nami wszystko. Jesteśmy mu niezmiernie wdzięczni “- czytamy na stronie Bayernu komentarz prezes monachijskiego klubu Herberta Hainera.

Dyrektor generalny Oliver Kahn powiedział: „Zgodziliśmy się uwolnić Roberta Lewandowskiego. Mamy ustne porozumienie z FC Barcelona, ​​kontrakt wciąż czeka. Wiemy bardzo dobrze, za co musimy podziękować Robertowi, ale wspaniali gracze również opuścili FC Bayern w przeszłości, a nawet później, świat Bayernu się nie rozpadał. Wręcz przeciwnie, często kontynuował z jeszcze większymi sukcesami.

Członek zarządu ds. sportu Hasan Salihamidžić dodał: – Robert Lewandowski zrobił dla FC Bayern wspaniałe rzeczy. Długo rozmawialiśmy z naszymi kolegami z Barcelony i wyjaśniliśmy szczegóły. Pożegnał się dziś rano. Po naszej podróży do USA przyjedzie Wrócimy jeszcze raz i wypijemy razem kawę. Życzymy mu wszelkich sukcesów w nowym klubie.

Gratulacje dla Roberta Lewandowskiego! Pierwszy polski piłkarz w historii FC Barcelona! Jestem przekonany, że to będą wyjątkowe lata zarówno dla Roberta, jak i całego klubu. A na wysokiej formie naszego najlepszego zawodnika skorzysta reprezentacja” – napisał na Twitterze przezes Polskiego Związki Piłki Noznej Cezary Kulesza.

Źródło,fcbayern.com,fcbarcelona.com,Twitter

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author