Silesion.PL

serwis informacyjny

Rewanż Tyson Fury – Deontay Wilder 22 lutego 2020 roku

– Kontrakt na rewanż został podpisany, a termin zatwierdzony na 22 lutego przyszłego roku. Tym razem zamierzam go (Deontaya Wildera) znokautować. To już nie będzie mój powrót na ring po trzyletniej przerwie, teraz nie przystąpię do pojedynku po tym, jak nadużywałem alkoholu – powiedział Tyson Fury.

Brytyjczyk Tyson Fury powiedział że wyczekiwany rewanż z mistrzem wagi ciężkiej WBC, Deontayem Wilderem, odbędzie się 22.02.2020

30-letni Fury pokonał ostatnio niemieckiego Toma Schwarza w drugiej rundzie w zeszłym miesiącu w swojej pierwszej walce od walki z Wilderem w grudniu, którą Anglik uważał za wygraną.

Tymczasem brytyjski promotor Fury’ego Frank Warren powiedział, że prawdopodobnie będzie walczył ponownie we wrześniu lub październiku, być może w Nowym Jorku, przed rewanżem z Wilderem. Z kolei niepokonany Wilder (41 zwycięstw, w tym 40 przed czasem, i 1 remis) we wrześniu ma bronić pasa WBC w pojedynku z Kubańczykiem Luisem Ortizem.

Rewanż może przyćmić rekord 4,8 mln zakupionych pay-per-view na pojedynek Floyda Mayweatara-Manny’ego Pacquiao w 2015 roku, powiedział amerykański promotor Fury Bob Arum.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author