Silesion.PL

serwis informacyjny

ReShape w Zabrzu. Najnowocześniejszy klub fitness w Polsce powstaje w dawnej rzeźni

amp silesion

W Zabrzu trwają prace nad otwarciem nowego klubu fitness ReShape. Obiekt powstanie w zabytkowym zespole halowym po byłych Zakładach Mięsnych Maćko.

ReShape ma być największym klubem fitness w Polsce. Będzie miał powierzchnię ponad 10 tysięcy metrów kwadratowych i oferować szeroki zakres zajęć fitness, siłowni, strefy cardio, a także sauny i basenu.

Klub będzie wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt sportowy, w tym maszyny do ćwiczeń siłowych, bieżnie, rowery stacjonarne, urządzenia do ćwiczeń cardio, a także sprzęt do pilatesu, jogi i innych zajęć fitness.

W rzeźniczej wieży powstanie Skybar, który będzie oferował panoramiczny widok na Zabrze.

Inwestycja kosztuje ponad 20 milionów złotych. Otwarcie klubu planowane jest na pierwszą połowę 2024 roku.

ReShape wpisuje się w trend rewitalizacji zabytkowych obiektów

Otwarcie ReShape to kolejny przykład na to, że zabytkowe obiekty mogą być wykorzystywane w nowy, nowoczesny sposób. W ostatnich latach w Polsce powstało wiele obiektów, które powstały w wyniku rewitalizacji dawnych fabryk, magazynów czy innych budynków o charakterze przemysłowym.

ReShape będzie nie tylko nowoczesnym klubem fitness, ale także kolejnym krokiem w kierunku rewitalizacji zabytkowego zespołu halowego w Zabrzu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024