Silesion.PL

serwis informacyjny

Highlight Games wprowadza na rynek nowy wirtualny produkt sportowy SOCCERBET

Highlight Games ogłosiło debiut SOCCERBET , świeżego spojrzenia na wirtualny sport. Biorąc pod uwagę dziesięciolecia zarchiwizowanych wydarzeń piłkarskich, nowy produkt łączy sześć dziesięciosekundowych klipów z pojedynczego urządzenia przez kilka sezonów, prezentując losowo generowany minutowy pakiet jako pojedynczą grę w podobny sposób jak wirtualne tytuły sportowe.

Gra jest w stanie bezproblemowo udostępniać wydarzenia w zakładach sportowych operatora lub wirtualnych ofertach na komputery stacjonarne, urządzenia mobilne i sklepy detaliczne. Gra oferuje wszystkie rynki bukmacherskie, których fani sportu oczekują od współczesnych zakładów.

Tim Green, dyrektor generalny Highlight Games, skomentował: SOCCERBET to rewolucyjne podejście do wirtualnego sportu, które łączy prawdziwe gwiazdy z prawdziwymi celami i prawdziwą akcją meczową. Na rynku nie ma nic podobnego.”

„W ostatnich latach popularność sportów wirtualnych wzrosła, ale ten produkt stanowi kolejny krok w jego ewolucji, łącząc tradycyjne rynki bukmacherskie z naszym unikalnym produktem i chronionym patentem wyświetlaniem zarchiwizowanych działań.

„Piłka nożna jest językiem używanym przez ludzi na całym świecie, dlatego z przyjemnością debiutujemy w grze, która przemawia do powszechnej przyjemności z gry na całym świecie”.

Dostępne obecnie zarówno w formacie pojedynczej gry, jak i ligi, Highlight Games angażuje się w aktywne dyskusje z operatorami z całego świata w celu aktywacji pierwszych wdrożeń produktu do 2017 r. I na początku 2018 r.

Założona przez doświadczonego dyrektora branży gier Tima Greena i byłego producenta mediów sportowych Stewarta Whittle w 2014 roku, Highlight Games jest w 25% własnością szwedzkiego giganta gier Cherry AB i jest zaangażowana w dostarczanie innowacji w dziedzinie zakładów sportowych.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024