Silesion.PL

serwis informacyjny

Kiedy Teemu Pukki się zatrzyma?

Teemu Pukki to fiński piłkarz występujący na pozycji napastnika w klubie Norwich City. Teemu Pukki w tym sezonie Premier League zdobywając bramkę w meczu Norwich City – Chelsea (2:3) wyrównał niesamowity rekord Pawła Pogrebniaka. Strzelając pięć goli potrzebował tylko trzech pierwszych meczów, wyrównując tym samym rekord rozgrywek.

W ilu meczach z rzędu strzeli bramkę Teemu Pukki? (oferta dostępna na stronie BETFAN)

 • Czterech
  – kurs 2.20
 • Pięciu
  – kurs 8
 • Sześciu
  – kurs 15
 • Siedmiu
  – kurs 30
 • Ośmiu
  – kurs 50

Może Norwich nie może uznać początku sezonu za udany (po 3. kolejkach zajmują 17. miejsce w tabeli z 3 punktami), ale za to może się poszczycić swoim napastnikiem. Teemu Pukki już na tym etapie rozgrywek legitymuje się aż 5 trafieniami, strzelając bramkę w każdej z gier (plus zanotował do tego asystę). Jak myślicie, czy w następnym meczu Fin powie stop i przestanie strzelać? Czy może stanie się to znacznie później?

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024