Silesion.PL

serwis informacyjny

Prezes Mioduski przekazał na aukcję charytatywną medal za Mistrzostwo Polski

Prezes Dariusz Mioduski przekazał na aukcję charytatywną #GOTOWIDOPOMOCY swój medal za Mistrzostwo Polski!

Zapraszamy na wyjątkową aukcję charytatywną, która wspomoże projekt #GOTOWIDOPOMOCY. Dziś do aukcji dołączył unikatowy przedmiot, medal za Mistrzostwo Polski. Złoto dwa lata temu zawisło na szyjach naszych zawodników najpierw w Poznaniu, a dzień później na Placu Zamkowym, zapełnionym przez dziesiątki tysięcy kibiców.

Mistrzowski medal z tytuł najlepszej drużyny w kraju w sezonie 2017/18 na licytację przekazał prezes Dariusz Mioduski. Choć na co dzień kolekcja trzech medali z wygrawerowanymi tytułami mistrzowskimi zdobytymi za jego kadencji dumnie zdobi gabinetową gablotę, właściciel Legii zdecydował, że może dla niego znaleźć lepsze zastosowanie.

– Ruszyła Wielka Aukcja #GOTOWIDOPOMOCY. W piątek uruchomiliśmy licytację koszulek meczowych byłych legionistów, które przekazała nam Fundacja Legii. Ja jako pierwszy dołączam się do aukcji i przekazuję medal za mistrzostwo Polski dla Legii z sezonu 2017/18. Zachęcam także wszystkich, którzy chcą dołożyć swoją cegiełkę i pokazać, że także są #GOTOWIDOPOMOCY – apeluje prezes Legii Warszawa.

Pod takim apelem wypada nam się tylko podpisać i zachęcić do licytacji tego wyjątkowego przedmiotu. Całość zysku zostanie przekazana na wsparcie Akcji Charytatywnej #GOTOWIDOPOMOCY organizowanej przez klub.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023