Silesion.PL

serwis informacyjny

Prace na ul. Sienkiewicza w Katowicach na odcinku od ul. Powstańców do końca cmentarza

Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Katowicach od poniedziałku 8 lipca będzie prowadził roboty na ul. Sienkiewicza, na odcinku od ul. Powstańców aż do końca cmentarza. Celem prac jest modernizacja drogi, dzięki czemu poprawi się komfort i bezpieczeństwo uczestników ruchu. Przy sprzyjających warunkach pogodowych prace powinny zakończyć się w ciągu tygodnia.

Powodem remontu jest wymiana zużytej nawierzchni jezdni. Pracownicy rozpoczną pracę od sfrezowania, następnie przeprowadzą regulację urządzeń znajdujących się w tym miejscu i wykonają nową nawierzchnię. W związku z pracami prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na zmieniające się oznakowanie. Mogą też pojawiać się utrudnienia w parkowaniu ze względu na prowadzone roboty nawierzchniowe.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024