Silesion.PL

serwis informacyjny

Lato w mieście z Akademią Górnośląską, czyli aktywny wypoczynek w Katowicach

Brak planów na wakacje? Akademia Górnośląska oraz Katowicki MOSiR mają idealne rozwiązanie! Pokazują, że lato w Katowicach można spędzić aktywnie i ciekawie na świeżym powietrzu. W ramach projektu “Lato w mieście z AG” przygotowano szereg atrakcji, jak m.in. joga czy jazda na rolkach.

W programie przewidziano takie atrakcje jak: „Zumbowy Powiew Lata” czyli energetyczne zajęcia taneczno-fitnessowe. Zumba to świetny sposób na poprawę kondycji, wzmocnienie mięśni i poprawę samopoczucia. „Lato na Kółkach” to inicjatywa skierowana do miłośników jazdy na rolkach i rowerze oraz „Letnie Sesje Jogi” na świeżym powietrzu. To idealna okazja, aby zrelaksować się i odprężyć w malowniczym otoczeniu Doliny Trzech Stawów – mówi Daniel Muc, dyrektor Katowickiego MOSiRu.

Harmonogram i lokalizacja

Zajęcia będą odbywać się w każdą sobotę od godziny 9.00 rano, na terenie Doliny Trzech Stawów w Katowicach, w pobliżu Wodnego Placu Zabaw. Pierwsza sesja zaplanowana jest na 6 lipca, a kolejne będą odbywać się cyklicznie co tydzień, aż do 31 sierpnia. Regularność spotkań pozwala uczestnikom na systematyczną aktywność fizyczną i korzystanie z letnich dni w mieście.

Projekt „Lato w mieście z AG” jest realizowany przy ścisłej współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Katowicach. Dzięki temu uczestnicy mogą liczyć na profesjonalnie przygotowane zajęcia oraz dostęp do odpowiedniego sprzętu. MOSiR Katowice zapewnia wysoką jakość organizacji i bezpieczeństwo uczestników, co jest kluczowe przy tego typu wydarzeniach.

Rejestracja i uczestnictwo

Wszystkie zajęcia są bezpłatne, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Rejestracja jest prosta i szybka – wystarczy odwiedzić stronę internetową Akademii Górnośląskiej i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Organizatorzy zachęcają do szybkiego zapisywania się, gdyż liczba miejsc jest ograniczona, a zainteresowanie wydarzeniami jest duże.

Rejestracja znajduje się pod adresem: https://www.lato.katowice.pl/

lub e-mail: zapisy@akademiagornoslaska.pl

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024