Silesion.PL

serwis informacyjny

Powitalny zakład bez ryzyka na finał Ligi Mistrzów w forBET

Powitalny zakład bez ryzyka do 100 zł! Rekordowy bonus rejestracyjny!

Przyszedł czas na wielki finał piłkarskich rozgrywek – finał Ligi Mistrzów! Już 01.06.2019 poznamy zwycięzcę tych najbardziej prestiżowych klubowych rozgrywek.

Już w sobotę 1 czerwca w Madrycie zostanie rozegrany finały Ligi Mistrzów. Tym razem będzie to wewnętrzny pojedynek dwóch klubów z angielskiej Premier League. Mecz pomiędzy drużyną Tottenhamu a Liverpoolem zapowiada się bardzo emocjonująco. Na tę okazję postanowiliśmy jeszcze bardziej podgrzać emocje i przygotowaliśmy specjalną ofertę dla graczy. Wystarczy, że zagrasz singla i wskażesz wynik spotkania. W przypadku przegranej zwracamy stawkę w postaci bonusu!

Jest to też najlepsza okazja do zarejestrowania konta w forBET, zgarnięcia bonusu od depozytu i pierwszego zakładu bez ryzyka do aż 100 PLN!

 

Zasady promocji:

1. Organizatorem jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja tylko dla nowych użytkowników, którzy zarejestrowali konto na stronie forBET w dn. 31.05.2019 – 01.06.2019.

3. Aby skorzystać z promocji należy wpłacić środki oraz zawrzeć kupon z salda głównego.

4. Kupon musi zostać rozliczony do 02.06.2019, do godz. 23:59.

5. Zwrot stawki do 100 PLN zostanie przyznany TYLKO w przypadku, gdy pierwszy postawiony zakład będzie przegrany. Za zakład powyżej 100 PLN gracz otrzyma 100 PLN.

6. Minimalna kwota zwrotu to 20 PLN. Zakłady zagrane za kwotę niższą niż 20 PLN nie kwalifikują się do promocji.

7. Do promocji nie kwalifikują się zakłady systemowe.

8. Zwrot zostanie przyznany w środkach bonusowych. Bonusem należy obrócić czterokrotnie z kursem min. 2.00 w ciągu 30 dni. Jeżeli bonus trafi do kolejki bonusowej, należy go aktywować w ciągu 30 dni.

9. Bonusy pojawią się na kontach graczy w poniedziałek 03.06.19 do godz. 16:00

10. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.

11. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

12. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024