Silesion.PL

serwis informacyjny

Potwierdzone! Antoine Griezmann zawodnikiem FC Barcelona

Antoine Griezmann zawodnikiem FC Barcelony. Właścicele “Dumy Katalonii” wpłacili Atlético Madryt klauzulę odstępnego wynoszacą 120 milionów Euro!

FC Barcelona potwierdziła transfer Antoine’a Griezmanna.  Francuski napastnik trafi z Atlético Madryt na Camp Nou za 120 milionów euro i zostanie zaprezentowany bez numeru, czekając na decyzję Philippe Coutinho. Prezentacja mistrza świata odbędzie się w sobotę. Francuzki napastnik najbardziej chciałby nosić „7”, ale na tę chwilę numer ten należy do Philippe Coutinho, który latem może odejść z Barcelony. Gdyby Brazylijczyk zmienił klub, siódemka trafi w ręce Griezmanna.

Antoine Griezmann (ur. 21 marca 1991 w Mâcon) to francuski piłkarz pochodzenia niemiecko-portugalskiego, do tej pory występujący na pozycji napastnika w hiszpańskim klubie Atlético Madryt oraz w reprezentacji Francji. Złoty medalista Mistrzostw Świata 2018, srebrny medalista Mistrzostw Europy 2016. Uczestnik Mistrzostw Świata 2014.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024