Silesion.PL

serwis informacyjny

Postaw na derby Krakowa i zgarnij większą wygraną w BETFAN

Już dziś czekają nas DERBY Krakowa i Berlina! Jeśli trafisz w BETFAN rozstrzygnięcia tych wydarzeń to możesz liczyć na dodatkowe 20% do Twojej wygranej!

Bukmacher BetFan z ofertą Siano wraca na konto bonusowe“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny600W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na konto bonusowe.

Zasady na Derby Krakowa są proste

1. Zagraj kupon AKO

Na kuponie muszą się znaleźć dwa typy 1, X, 2 na dwa spotkania: jeden na mecz Cracovia – Wisła Kraków oraz drugi na Hertha BSC – Union Berlin. Stawka uprawniająca do udziału w promocji to 49, 99 lub 199 zł.

2. WYGRYWASZ – ZYSKUJESZ DODATKOWE 20%

Jeśli trafisz rozstrzygnięcia ww. wydarzeń, to na Twoje konto bonusowe wpłynie dodatkowe 20% ZYSKU (wygrana minus stawka) z wygranej. BONUS zostanie przepisany w przeciągu 48h roboczych.

3. Obrót bonusem

W celu przeniesienia środków z salda bonusowego na konto główne należy jednokrotnie obrócić bonusem, grając kupon z ogólnym kursem 3.0.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024