Silesion.PL

serwis informacyjny

Polska w straciu o wszystko na mistrzostwach Europy w piłce ręcznej!

Pilka reczna hand ball

Pilka reczna hand ball

Polska : Szwecja (piątek, 21.01, 18:00)

Polacy sprawili niezwykle miłą niespodziankę wychodząc z grupy na mistrzostwach Europy. Szczególnie biorąc pod uwagę niesprzyjające okoliczności – zakażenia covid-19 i nieprofesjonalne podejście organizatorów turnieju.

Kolejną fazę zmagań Polacy zaczęli jednak od dotkliwej porażki z Norwegami. Rywale zdominowali to spotkanie i nie pozwolili nam rozwinąć skrzydeł. W meczu o być albo nie być zmierzymy się z innymi z faworyzowanych Skandynawów – Szwedami.  Podopieczni Glena Soldberga mają póki co przeciętny jak na siebie bilans W-L-D-W, jednak Polacy będą potrzebowali najwyższej dyspozycji, aby pokonać zamorskich sąsiadów.

Analitycy nie dają nam w tym starciu dużych szans. Sprawia to jednak, że na ewentualnej wygranej biało-czerwonych można zgarnąć naprawdę pokaźną kwotę w zakłądach bukmacherskich BETFAN:

  • Polska wygra, 50 zł —> 506 zł
  • Polska wygra/remis, 50 zł  —> 259 zł

Aby tak się stało, musimy z pewnością liczyć na naszych liderów i ich świetną formę rzutową. Do tej pory nasi czołowi zawodnicy prezentowali się naprawdę nieźle i można mieć nadzieję, że w meczu ze Szwedami też dadzą z siebie wszystko. Analitycy całkiem wysoko oceniają szansę na ich wysoki wynik bramkowy:

  • K. Syprzak over 2,5 —> 55%
  • M. Daszek over 4,5 —>  47%
  • Sz.Sićko over 5,5 —> 54%
  • A.Moryto over 6,5 —> 54%

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023